Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dvě nové řady 4K HDR televizorů

Pavel Trousil 03.04.2018

Mezi jarní novinky společnosti Sony patří dvě nové řady 4K HDR televizorů - XF83 a XF70. Vyšší model XF83 je založen na systému Android TV a výkonném procesoru X1.

Společnost Sony představila dvě nové řady televizorů, obě přinášejí čistý obraz v kvalitě 4K HDR a množství chytrých funkcí. Model XF83, který se pyšní výkonným 4K HDR procesorem X1 a velkou obrazovkou s úhlopříčkou 60 nebo 70 palců. Různé technologie, které byly pro řadu XF83 použity, spolupracují tak, aby vytvořily realističtější barvy a kontrast, čistější obraz, minimalizovaly šum na obrazovce, zostřily, vylepšily a dopočítaly obraz na vyšší kvalitu.

4K HDR televizor XF83 s pokročilým hlasovým ovládáním a Android TV umožňuje přístup k filmům, televizním pořadům, aplikacím a hodí se i pro hraní her. Uživatelé si mohou spustit filmy na Google Play Movies & TV, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube a dalších. 4K HDR televizor XF83 je zasazen do tenkého rámu s efektem hliníku a má stojánek s chytrým vedením kabelů.

Řada XF70 přináší 4K HDR televizory ve čtyřech velikostech obrazovky (43, 49, 55, 65), aby vyhovovala různým uspořádáním obytných prostor. Díky technologii 4K X-Reality PRO vylepšuje podání detailů a čistotu obrazu. XF70 má vestavěný internetový prohlížeč. Podobně jako XF83, také série XF70 má chytře konstruovaný stojánek, díky němuž zůstanou kabely set-top boxů či přehrávačů Blu-ray z dohledu.  Řady 4K HDR televizorů XF83 a XF70 budou k dispozici od jara 2018.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud