Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Firemní notebook Lenovo ThinkPad L450

Pavel Trousil 16.06.2015

ThinkPad L450 je nový firemní notebook firmy Lenovo. Nabízí nejnovější technologie a vysokou mechanickou odolnost a možnost dokování. 

Nový model Lenovo ThinkPad L450 přichází s poslední generací procesorů až Intel Core i7 s architekturou Broadwell a integrovanou grafikou Intel HD Graphics 5500. Nová architektura má vliv i na spotřebu energie, a tak se může tento notebook podle výrobce pochlubit výdrží až 8 hodin.

Maximální kapacita operační paměti činí 16 GB a pro uložení uživatelských dat slouží až 1TB pevné disky nebo až 512 GB SSD. ThinkPad L450 je volitelně vybaven dedikovanou grafickou kartou AMD R5 M240 s vlastní 2GB pamětí, která nabídne dostatek výkonu pro práci ve 3D.

 Notebooky ThinkPad L450 splňují náročné MIL-SPEC certifikáty zaměřené na výdrž v extrémních podmínkách. Potěší také reproduktory s podporou Dolby Advanced Audio a dvoupásmové mikrofony, které slouží pro videokonferenční hovory. Díky integrované čtečce otisku prstů budou důležitá data uživatelů v bezpečí a s pomocí ThinkVantage Password Manager odpadá nutnost pamatovat si jednotlivá hesla. S volitelnou podporou vzdálené správy Intel vPro, nativní podporou dokování a vysokou odolností se ThinkPad L450 hodí pro korporátní využití. Nový ThinkPad L450 je na našem trhu dostupný za cenu od 22 289 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud