Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Game Ready ovladače Nvidia s podporují G SYNC Compatible monitory a grafické karty GeForce RTX 2060

redakce 16.01.2019

Společnost Nvidia uvolnila Game Ready ovladače podporující monitory označené jako G-SYNC Compatible a nové grafické karty GeForce RTX 2060.

Nové ovladače jsou k dispozici vždy v den, resp. několik dní před uvedením nových her, a poskytují herní zážitek díky úsilí vývojářů v Nvidia, kteří pracují do poslední chvíle na optimalizaci výkonu a hratelnosti. Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače, tak i tento splňuje certifikaci WHQL společnosti Microsoft.

Důležitým aspektem Game Ready ovladačů je také přínos nových mechanismů a funkcí pro uživatele grafických karet GeForce. Spolu s touto verzí přichází podpora monitorů, které získaly označení G-SYNC Compatible.

Nvidia oznámila na veletrhu CES 2019 rozšíření ekosystému G-SYNC o nový standard G-SYNC Compatible. Ve spolupráci s jednotlivými výrobci aktivně testuje jednotlivé modely podporující technologii AdaptiveSync. Ty, které splní určené požadavky na kvalitu zobrazení, získají certifikaci G-SYNC Compatible.

Aktuální situace na trhu s monitory podporující AdaptiveSync může být matoucí a každý z produktů také poskytuje různý zážitek při hraní. Mnoho z monitorů nabízí velmi úzké rozsahy variabilní obnovovací frekvence a špatnou kvalitu zobrazení. Cílem G-SYNC Compatible monitorů je přinést konzistenci napříč segmentem, sjednotit herní zážitek a informovat uživatele o správném výběru základního modelu monitoru.

Ovladače ke stažení: https://www.geforce.com/drivers.

Přehled G-SYNC monitorů na GeForce.com: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud