Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Generátor vody

Pavel Trousil 20.11.2018

V České republice je nyní k dispozici první kancelářský atmosférický generátor vody, který nabízí společností Sharp. Model Skywell 5TE je vybaven technologií, přeměňující okolní vzduch na čistou pitnou vodu bez potřeby vodovodních potrubí.

Zařízení pracuje na principu shromažďování vlhkosti pomocí kondenzace a následné filtrace. Voda prochází sedmistupňovým vzduchovým a vodním filtračním systémem, dále dochází k čištění pomocí ultrafialového záření a ošetření ozónem pro odstranění prachu, vzduchových částic, bakterií a dalších nečistot. Vestavěných „chytrý“ monitorovací systém zařízení Skywell podle výrobce monitoruje každou kapku vydávané vody, aby byla zaručena její čistota a vysoká kvalita.

skywell-beauty5-1-nahled

Skywell je ekologicky šetrnou alternativou k zásobníkovým výdejníkům vody nebo plastovým lahvím, neboť odstraňuje potřebu dodávek vody nebo jednorázových lahví. Zařízení Skywell je dodáváno s uživatelsky upravitelným 8“ interaktivním displejem, na němž běží aplikace Skywell. Aplikace umožňuje vytvořit si vlastní spotřební profil, nastavit si denní cíle spotřeby vody a následné sledování postupu v průběhu pracovního dnem týdne nebo měsíce. Provoz zařízení Skywell vyžaduje pouze zdroj napájení.

skywell-3qtrright-1-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud