Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Google nemůže tuto aplikaci vystát: obchází jeho omezení

Jiří Palyza 18.05.2023

YouTube obsahuje nespočet hudebních klipů, mnoho uživatelů ale obtěžuje reklamami a dalšími nepříjemnostmi. Nicméně existuje alternativní aplikace, která to dokáže obejít, a stáhnout si ji můžete i vy.

Kapitoly článku

Pro uživatele, kteří nechtějí za poslech hudby na YouTube platit předplatné, je vhodnou alternativou ViMusic. Hudební přehrávač pro Android umí přehrávat a ukládat skladby i celé jejich seznamy z aplikace YouTube Music. Navíc je zdarma.

Vývojáři aplikaci vybavili moderním designem a praktickými funkcemi. Své skladby můžete například přehrávat offline, nebo si importovat vybraný seznam. Hudbu si také můžete přehrávat na pozadí a při vypnuté obrazovce.

Zrovna to je služba, kterou Google nabízí pouze v placené verzi YouTube Music a zároveň i důvod, proč je ViMusic trnem v oku Google a nenajdete ji na platformě Google Play. Nicméně i přesto si ji můžete stáhnout a instalovat.

Přehrávač ViMusic nabízí spoustu zajímavých funkcí

vimusic

| Zdroj: ViMusic pro Android

Aplikaci najdete na alternativní stahovací platformě F-Droid, a to v podobě APK balíku. V mnoha ohledech dokáže ViMusic držet krok s placenými streamovacími službami. Nabízí moderní uživatelské rozhraní, jehož vzhled si můžete přizpůsobit podle vlastních představ.

Kromě výběru skladeb, jejich seznamů, interpretů a alb jsou k dispozici i rychlé výběry, které navrhují skladby podle vkusu a zvyklostí uživatele.

Aplikace také umí oblíbené skladby a jejich jednotlivé sekvence ukládat do paměti zařízení, takže je můžete poslouchat off-line. Vytvořené fronty se nemažou ani časem a ViMusic jde používat trvale bez reklam.

Abychom ale na aplikaci nepěli jen samou chválu, kompromisem za to vše je poněkud slabší kvalita zvuku.

Dobrá alternativa k placeným streamovacím službám

Kromě moderního vzhledu ViMusic nabízí mnoho praktických funkcí, které u freewaru nebývají samozřejmostí. Uživatelé Androidu, kteří jsou vyznavači streamování hudby z YouTube, v aplikaci najdou vhodnou alternativu k bezplatnému poslechu.

Zdroj: ViMusicF-DroidGitHub


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud