Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

h.ear – nová sluchátka značky Sony

Pavel Trousil 06.11.2015

Sony má v nabídce novou řadu sluchátek h.ear, které se dodávají v pěti barevných odstínech. K dispozici jsou sluchátka na uši i do uší, tedy tzv. špunty. Kromě nich představila firma Sony i nový walkman.

Sluchátka h.ear firmy Sony jsou jednobarevné. Vybrat si můžete z pěti odstínů: červená Cinnabar Red, limetková žlutá (Lime Yellow), tyrkysová Viridian Blue a růžová Bordeaux Pink a temná Charcoal Black. Kromě stylového designu tato sluchátka nabízejí podle výrobce i prémiový zvukový zážitek. Díky technologii High Resolution Audio můžete poslouchat hudbu jasnější a čistší.

hear-on-y-std-150622-large-kopie-nahled

Model sluchátek přes hlavu „h.ear on“ MDR-100AAP se mohou složit do pouzdra stejné barvy, které je součástí sady. Sluchátka mají také stejně barevně sladěný kabel, který se nezamotává a navíc je v něm integrované dálkové ovládání a mikrofon, který vám po připojení ke smartphonu umožní ovládat funkce přehrávání hudby a volání. Ještě více funkcí ovládání na kabelu můžete získat po stažení aplikace Smart Key. Cena těchto sluchátek je 4 990 Kč.

mdr-ex750na-nahled

Dalšími novými modely jsou sluchátka „h.ear in“ do uší (in-ear) s digitální technologií pro redukci okolního hluku (MDR-EX750NA). Systém odstranění hluku je napájen baterií, která je součástí sluchátek a nabíjí se přes microUSB. Vydrží přes 10 hodin. Filtrování okolních ruchů vás ponechá v klidu a tichosti i například v dopravním prostředku. Cena těchto sluchátek je 4 990 Kč.

a27-std-hp-v-ww-kopie(1)-nahled

Nový hudební přehrávač Walkman NW-A20 se také prodává v pěti stejných sytých barvách a je také designovým a technologickým kouskem hodným pozornosti náročného audiofila. Je kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení a je vybaven digitálním zesilovačem S-Master HX. Jeho 2,2“ displej má rozlišení 320 x 240 bodů. Baterie vydrží na 50 hodin provozu. Přehrávač se dodává ve verzi s 16 GB a 64GB pamětí a paměť je možné rozšířit pomocí microSD karty. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud