Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HD webkamerka na cesty

redakce 14.06.2011

Webová kamera Logitech HD Webcam C615 má skládací provedení, dokáže natáčet v HD rozlišení a dodává se potřebnými kabely pro připojení.

Společnost Logitech dnes oznámila uvedení přenosné webové kamery Logitech HD Webcam C615, která umožňuje snadno provádět videohovory a zaznamenávat obraz ve vysokém rozlišení (HD) i na cestách a to na platformách PC i Mac. Webová kamera má skládací provedení vhodné pro přenášení, funkci automatického zaostřování a lze jí otáčet v rozsahu 360 stupňů.
Webová kamera Logitech HD Webcam C615 umožňuje uskutečňovat videohovory v rozlišení HD 720p přes Skype, FaceTime pro Mac, Logitech Vid HD a Windows Live Messenger, volat s obrazem je možné také pomocí Yahoo! Messenger, iChat, AOL Instant Messenger (AIM) a dalších oblíbených aplikací. Navíc lze jedním kliknutím poslat HD videoklipy a fotografie na Facebook, video můžete uploadovat i na YouTube a Twitter a snadno tak své zážitky sdílet s ostatními.
Abyste při natáčení měli volnost, dodává se tato webová kamera s prodlužovacím USB kabelem v délce 90 cm a její konstrukce umožňuje připevnit ji na stativ, takže můžete zaznamenávat video z jakékoli vyhlídky nebo místa, které se vám bude líbit.
S touto nejnovější webovou kamerou značky Logitech uživatelé mohou také snímat fotografie se softwarově rozšířeným rozlišením 8 megapixelů, zatímco vestavěná technologie Logitech Fluid Crystal pomáhá, aby video bylo plynulejší, fotografie ostřejší, aby obraz měl bohatší barvy a zvuk byl čistší i v podmínkách skutečného světa.
Očekává se, že webová kamera Logitech HD Webcam C615 bude v Evropě k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 1960 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud