Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní bezdrátová myš s výkonným snímačem

redakce 07.02.2019

Nová bezdrátová myš Genesis Zircon 330 díky kvalitnímu snímači garantuje rychlé a precizní polohování nejen při hraní her.

Genesis Zircon 330 je bezdrátová myš vyvinutá pro hráče, kteří chtějí volnost pohybu bez překážejícího kabelu. Výkonný snímač myši navíc umožňuje rychlé a precizní pohyby bez zasekávání i v případech, kdy klasické bezdrátové myši zaostávají a nestíhají. Rozlišení je možné nastavit do čtyř úrovní, od 800 do 3600 DPI, díky čemuž si myš Zircon 330 snadno poradí i s obrazovkami 4K. Zircon 330 poskytuje množství dalších funkcí a vlastností zvyšující efektivnost a pohodlí používaní, mezi které patří: odolné spínače tlačítek s rychlou reakcí, ergonomický tvar, nízká hmotnost a kvalitní kluzné plochy.

Myš je vybavena integrovanou nabíjecí baterií s kapacitou 750 mAh, která vydrží i při častém používání měsíc na jedno nabití. Myš je možné používat i během nabíjení, stačí připojit přibalený nabíjecí kabel do USB portu počítače. O bezdrátovou komunikaci s dosahem do 10 metrů se stará Nano USB přijímač.

Bezdrátová herní myš Genesis Zircon 330 je vybavena výkonným snímačem, který umožňuje rychlé a precizní pohyby myši bez zasekávání i při náročném používání, kdy klasické bezdrátové myši daleko zaostávají. Snímač poskytuje možnost nastavení rozlišení ve čtyřech úrovních 800, 1600, 2400 a 3600 DPI, díky čemuž si myš poradí i s herními tituly v rozlišení 4K. Každou z přednastavených hodnot DPI lze jednoduše přepínat za chodu pomocí tlačítka DPI. K tomu snímač nabízí zrychlení 10 G, rychlost zpracování dat 4000 FPS a rychlost sledování kurzoru 30 ips.

Myš je vybavena odolnými spínači značky Huano s životností 5 milionů kliků, snímače poskytují rychlý reakční čas, což je zárukou spolehlivé a efektivní práce.

Myš Zircon 330 je vybavena kvalitními kluznými plochami, které umožňují rychlé a plynulé pohyby na jakémkoliv povrchu. Aby myš poskytovala maximální pohodlí bez pocitu únavy i při několikahodinovém používání, je její symetrický tvar navržen tak, aby myš poskytovala maximální pohodlí pro každý typ dlaně.

Genesis Zircon 330 svým designem a použitými materiály jistě o své kvalitě přesvědčí nejen uživatele, ale i všechny okolo. Její dravý vzhled umocňuje kombinace s černo-červeného provedení. Myš má červené podsvícení loga a rolovacího kolečka, která se dá vypnout kliknutím tlačítka pro šetření energie.

Specifikace

Počet tlačítek: 7

Senzor: Optický, PAW3212

Rozlišení: 800, 1600, 2400 a 3200 DPI

Snímkování: 500 Hz

Maximální rychlost zpracování dat: 4000 FPS

Zrychlení: 10 G

Rychlost sledování: 30 ips

Konektor: USB 2.0

Dosah: 10 m

Komunikace: bezdrátová 2,4 GHz

Šířka: 66 mm

Výška: 37 mm

Délka: 126 mm

Napájení: Integrovaná nabíjecí baterie 750 mAh

Hmotnost: 105 g

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud