Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní myš a podložka s RGB osvětlením

redakce 18.01.2018

Herní myši Infarex M10 a podložky Infarex R10 jsou novinkou společnosti Adata. Obě zařízení jsou vybavena RGB osvětlením s efekty, takže si uživatelé mohou užít vzrušující herní atmosféru.

Kromě toho jsou M10 i R10 navrženy s ohledem na pohodlné používání, proto i notoričtí hráči zvládnou mnohahodinové herní seance. Infarex M10 podporuje citlivost 3200 DPI a obsahuje přepínač DPI, takže hráči mají při míření zajištěnou maximální přesnost a flexibilitu. Ergonomické zakřivení myši bylo přizpůsobeno hráčskému úchopu a navrženo tak, aby předcházelo bolestem zápěstí z opakovaného klikání. Podložka pod myš Infarex R10 je nezbytným doplňkem pro navození té pravé herní atmosféry, a to díky třem barevným módům: jednobarevné osvětlení, obíhající světla a pulsující světla.

Podložka pod myš Infarex R10

Díky svému RGB osvětlení a třem světelným módům je podložka pod myš Infarex R10 tou správnou injekcí zábavy a rozmanitosti, kterou každý herní počítač potřebuje. Kromě toho nabízí optimální výkon, přesnost a jemnost. Uživatelé si mohou vybírat mezi módy osvětlení jednoduše tím, že poklepou na povrch podložky. Ten je vyroben z PVC odolného proti poškrábání. Kombinace stylovosti a odolnosti znamená, že je R10 skvělou volbou pro hráče, kteří chtějí design i výkon.

Herní myš Infarex M10

Také myš Infarex M10 obsahuje RGB osvětlení, které pomůže navodit napětí v jakékoliv bitvě. Optické senzory, kterými je myš vybavena, nabídnou citlivost až 3200 DPI. V průběhu hry ji navíc může hráč snížit pomocí DPI tlačítka, takže jednoduše upraví myš pro potřeby různých her nebo dokonce pro různá využití v rámci jedné hry. Také díky zrychlení až 145 IPS se hráči nemusí bát trápení se špatnou myší. Při návrhu se myslelo na uživatelský komfort s ohledem na pohodlný a jistý úchop i přes dlouhou dobu používání. Pogumovaný povrch a zdrsněné linie na bocích myši umožní udržet myš pevně v ruce bez ohledu na to, jak dlouho hra trvá. Díky tomu si hráči svou hru užijí od začátku do konce, aniž by se museli rozčilovat kvůli problémům s myší.

Set myši s podložkou bude v České republice k dostání ještě během ledna 2018. Doporučená koncová cena je 999 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud