Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní myš Cooler Master MasterMouse Pro L

Pavel Trousil 31.08.2016

Společnost Cooler Master představila herní myš MasterMouse Pro L. Nabízí vestavěný 32bitový procesor s 512kB vlastní paměti, optický senzor s 12 000 DPI a RGB podsvícení. Díky dodávaným vyměnitelným panelům je vhodná pro různé styly držení.

Symetricky vyvedená myš tmavé barvy s matným neklouzavým povrchem je ozvláštněna nastavitelným RGB podsvícením tří zón – scrollovacího kolečka, LED indikátorů zvoleného DPI po obou stranách a paprsku vedoucího po zadní části. Podsvícení na paletě 16,7 milionu barev je možné nastavit v několika režimech (statický, dýchání, prolínání barev a další) a uložit do 5 uživatelských profilů v přehledném intuitivním softwaru.

Zajímavým designovým a hlavně funkčním prvkem myši Cooler Master MasterMouse Pro L jsou dva dodávané typy vrchních a bočních panelů. Zejména hlavní kryty odlišné délky optimalizují tvar myši pro vyšší (CLAW) či mělčí (PALM) úchop. Boční díly se liší svým povrchem, zatímco hladký s UV lakem zamezí opotřebení či zašpinění, hrubý s texturou zajistí pevný a jistý stisk. Pokročilejší uživatelé si mohou zdarma stáhnout šablonu pro 3D tisk a vytvořit si vlastní boční panely. Levé i pravé tlačítko myši je osazeno spínači Omron s dlouhou životností. Trvanlivost podtrhuje také použití extra výztuhy v oblasti vstupu opleteného kabelu.

cooler-master-mastermouse-pro-l-set-nahled-nahled

Optický senzor PixArt PMW3360 s rozlišením až 12 000 DPI lze nastavit ve 4 úrovních. Myš je vybavena 32bitovým ARM procesorem s vlastní 512 kB pamětí, umožňující vytváření vlastních profilů dostupných po uložení skrze funkci plug and play na každém zařízení. Uživatelský profil může obsahovat nastavení DPI, specifické namapování tlačítek, podsvícení apod. Přepínání profilů je dostupné tzv. „za běhu“ prostřednictvím tlačítka na myši.

Myš disponuje 7 resp. 14 programovatelnými tlačítky. Toto rozšíření poskytuje funkce Storm Tactix, která je aktivována dodatečným tlačítkem, přepínajícím, resp. zdvojujícím každé programovatelné tlačítko a jím spuštěnou akci. Cooler Master MasterMouse Pro L bude k dispozici na trhu v následujících týdnech za doporučenou koncovou cenu 1 730 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud