Menu
CHIP Speedtest

HideAway VPN

Zaregistrujte si roční přístup k exkluzivní internetové VPN službě HideAway. Uveřejněno v Chipu 06/2020.

HideAway VPN zabezpečí internetovou komunikaci s počítačem. Zašifruje datové přenosy, skryje IP adresu a znemožní monitoring poskytovateli internetu nebo napadení počítače ve veřejné Wi-Fi síti. Jedná se o jednu z nejrychlejších VPN služeb na světě s rychlostmi až 200 Mb/s, ve které navíc není uživatel limitován objemem přenesených dat a může ji využívat prakticky neomezeně. HideAway VPN je proto vhodná i pro video a torenty.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 06/2020. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře v digitálním časopise na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Licenční klíč získáte registrací níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti vám do e-mailové schránky dorazí zpráva s žádostí o potvrzení zájmu. Klikněte na aktivní odkaz. V následující zprávě již najdete váš licenční klíč.

Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

Instalace: Instalace aplikace HideAway VPN pro Windows je snadná. Program se následně automaticky spustí. Nejpozději do konce června 2020 v úvodním okně programu klikněte na volbu »Enter License Key«, v následujícím okně vložte získaný klíč z registrace výše a klikněte na »Activate«. Následně ještě zadejte vaše jméno, e-mailovou adresu a zvolte zemi a pak už můžete začít HideAway VPN používat k bezpečnému a anonymnímu pohybu na internetu.

Upozornění: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«.

HideAway VPN