Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hraj jako profík s myší Krypton 770

redakce 16.07.2018

Profesionální hráči používají jen to nejlepší vybavení, které jim umožní naplno využít svůj potenciál a které je nezklame i v těch nejsložitějších herních situacích.

S ohledem na tuto skutečnost přináší značka Genesis na trh svůj top model počítačové myši Krypton 770, která úspěšně konkuruje modelům těch nejprestižnějších značek. Krypton 770 má všechny vlastnosti, které od myši očekává každý profesionální hráč. K přednostem myši patří: extrémně rychlý a precizní snímač PMW3360, ergonomický tvar, komfortní boční rukojeti s vysokou přilnavostí, nízká hmotnost, ultra rychlé kluzné plochy, odolné spínače tlačítek s rychlou odezvou, software s možností přizpůsobení funkcí myši a chirurgicky přesné zpracování komponentů.

Nejdůležitějším prvkem profesionálních herních myší je snímač. Proto je Krypton 770 vybaven snímačem PMW 3360 od firmy PixArt. jedním z nejlepších herních snímačů dostupných na trhu. Tento snímač umožňuje extrémně rychlé a precizní pohyby, dále nabízí možnost nastavení rozlišení v rozmezí od 100 do 12 000 DPI. Individuálně lze přednastavit až šest hodnot, mezi kterými lze přepínat během hraní pomocí tlačítka změny DPI. K tomu snímač nabízí zrychlení 50 G, rychlost zpracování 12 000 FPS a rychlost sledování kurzoru 250 ips.

Žádná profesionální myš se neobejde bez pokročilého softwaru. Je tomu tak i v případě myši Genesis Krypton 770. Software umožňuje nahrávání maker a přiřazení libovolných funkcí ke každému ze sedmi tlačítek myši, ale také poskytuje až jedenáct režimů podsvícení s možností výběru oblíbené barvy z palety RGB (16 milionů barev). Pokud by vám to nestačilo, tak software umožňuje mnoho dalších nastavení, jako jsou: citlivost kurzoru, rychlost dvojitého kliknutí, rychlost rolování a jiné. Navíc všechna uložená nastavení si myš zapamatuje díky integrované paměti, což umožňuje připojení myši k jinému počítači bez nutnosti instalace softwaru a opětovného provedení individuálního nastavení.

Spolehlivý provoz zaručují odolné spínače tlačítek značky OMRON s životností až 20 milionů kliknutí a také opletený textilní kabel a kvalitní zpracování komponentů.

Ideální křivky jsou druhou nejdůležitější vlastností profesionální herní myši, hned po výkonném snímači. Designeři myši Krypton 770 si dali mimořádně záležet na tom, aby každá část myši byla správně vyprofilovaná a zajistila co nejúčinnější uchopení a komfort během herních bitev. Kromě ideálních křivek, má tato myš také gumové boční úchopy, které zvyšují komfort a přilnavost během používání. Pokud k tomu přidáme nízkou hmotnost (jen 95 g), nezbyde vám nic jiného než se do ní zamilovat. Díky těmto vlastnostem budete moci pohybovat myší rychleji a přesněji. Kdo jednou tuto myš vyzkouší, nebude chtít už nikdy žádnou jinou.

Praktická karta Ninja Wallet jako dárek navíc

Každá myš Krypton 770 obsahuje v balení dárek, který potěší každého hráče. V balení naleznete kovovou kartu Ninja Wallet, která je nejen zajímavým kouskem pro každého sběratele, ale je i praktická a funkční, což vám může pomoci v nejedné situaci. Toto multifunkční zařízení obsahuje mimo jiné: otvírák na konzervy a lahve, šroubovák, maticový klíč, pravítko nebo rozřezávač listů a kartonů.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud