Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HUAWEI Ascend G6 se 4G LTE připojením

redakce 25.02.2014

Huawei na MWC 2014 představuje barevný a uživatelsky příjemný smartphone s připojením 4G LTE.

Společnost Huawei představila na veletrhu GSMA Mobile World Congress (MWC) 2014 telefon HUAWEI Ascend G6 4G. Nový chytrý telefon s připojením 4G LTE vrací do světa smartphonů znovu snadnost obsluhy a otevírá barevný svět zábavy a nových způsobů spojení bez hranic. S 4,5palcovým qHD displejem, 5megapixelovým předním fotoaparátem a uživatelským rozhraním Emotion 2.0 je HUAWEI Ascend G6 4G ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí své zážitky lépe sdílet.

huawei-ascend-g6-4g-lte-group1-product-photo-en-jpg-20140211-nahled

HUAWEI Ascend G6 4G oživuje pestré barvy svým křišťálově jasným 4,5palcovým qHD 960×540 LCD displejem a 245 PPI. S tloušťkou 7,85 mm a hmotností 115 g, staví Ascend G6 4G na stylovém designu oblíbeného smartphonu Ascend P6 ve tvarou „dvojitého C“ a prodává se v řadě barevných provedení, včetně černé se světle kovově šedou nebo růžově zlatou, nebo v bílé s růžovou či šampaňskou zlatou. HUAWEI Ascend G6 se rovněž dodává v 7,5 mm tenké 3G verzi, a to v černé, bílé, růžové, zlaté nebo modré barvě.

Srdcem telefonu je výkonný čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz a robustní 2000 mAh lithium-polymerová baterie, která umožňuje až 30 procentní úsporu energie. HUAWEI Ascend G6 4G disponuje připojením 4G LTE, díky čemuž je připojení na síť rychlejší a spolehlivější než dříve. Při rychlosti až 150 Mbps stáhnete film za několik minut a pracovní soubory uploadujete za pár sekund. Inteligentní fotoalbum, internet, upozornění a řízení práv poskytují úplnou kontrolu nad sdílenými informacemi. Funkce „one key scan“ navíc udržuje špičkový výkon prostřednictvím „sledování rychlosti telefonu“, „úspory energie“, „čištění paměti“ a „filtr spamu“. Ascend G6 4G rovněž podporuje sdílení NFC pro mobilní platby.

HUAWEI Ascend G6 je vybavený nejnovější verzí intuitivního, a snadno ovladatelného uživatelského rozhraní Emotion UI 2.0, které smartphone zpřístupní opravdu každému. Navigaci výrazně usnadňuje nastavitelná výchozí obrazovka a pokročilejší uživatelská rozhraní „Standard“ a „Simplicity“. V souladu se svými preferencemi si lze vybrat z více než 1000 různých motivů.

Ascend G6 4G nabízí zdokonalené fotografické funkce díky tipům na zaostřování a náhledům (vlastní technologie Huawei). Čočka se čtyřmi plastovými prvky (4P) na 5megapixelovém předním fotoaparátu umožňuje spontánní focení se zvukovým ovládáním, automatické rozpoznávání scény a automatickou retuš obličeje. Ascend G6 4G má širokoúhlý záběr 88 stupňů a umožňuje vytvářet úchvatné fotografie, které ohromí vaše přátele a příbuzné. Fotografiím dodáte další rozměr funkcí „Voice Photo“, která vyfotí snímek a nahraje k němu 10sekundový zvukový záznam. Ty lze pak sdílet na Facebooku a na WeChat. Například se může jednat o fotografie ze svatby, kde zvukově i obrazově zachytíte, jak si ženich a nevěsta říkají své „ano“.

Zadní 8megapixelový fotoaparát se světelností AF BSI f/2.0 dále nabízí nekonečné možnosti zkoumání okolí vícenásobnou expozicí, horizontálním focením a panoramatickými funkcemi, a to díky čočce z pěti plastovými prvky (5P). Alternativně můžete pomocí hlasem aktivované hands-free „selfie“ funkce ukázat svou nejlepší pózu. Natáčení nebo focení je nyní s telefonem Ascend G6 4G velmi snadné díky zabudovanému čidlu Sony IMX134, modrému skleněnému infračervenému filtru a integrovanému blesku, které zajišťují ostré a jasné snímky.

HUAWEI Ascend G6 bude bude na českém trhu dostupný od května 2014 za doporučenou prodejní cenu 5990,– Kč vč. DPH.

Zdroj: TZ Huawei.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud