Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hudba z mnoha zdrojů

redakce 25.10.2017

V posledních letech technika nabývá největšího rozmachu. Přístroje do domácnosti jsou komplexněji vybavené a jednoduše ovladatelné. Své si zde proto najde i vášnivý posluchač hudby.

Oblíbenou muziku si můžete snadno a bez námahy poslechnout v pohodlí vlastního obýváku, při zdlouhavé jízdě hromadnou dopravou i klasickém ranním běhu. Ani Panasonic nechce zůstat pozadu, a tak přímo zavalil své příznivce širokou podzimní nabídkou.

Panasonic SC-HC402

sc-hc402 Tenký, stylový, kompaktní – tato slova nejlépe vystihují elegantní mikrosystém SC-HC402. Jeho jádro ukrývá nejnovější zvukovou technologii. Digitální zesilovač LincsD-Amp třetí generace tvoří hlavní bod. V kombinaci s dlouhými zvukovými kanály vytváří dynamický nezkreslený zvuk s čistými a hlubokými basy. Milovníci interiérového designu ocení možnost zavěšení na stěnu.

Cena: 5599 Kč.

Panasonic SC-HC1020

sc-hc1020 Mikrosystém nabízí širokou škálu poslechových možností přes CD, rádio až po streamovací služby či Bluetooth. Řadí se do řady ALL, která umožňuje kompatibilitu s přídavnými reproduktory a jinými zařízeními, jež promění SC-HC1020 na bezdrátový systém pro vícero místností. Díky menším rozměrům je možné ho umístit kamkoliv. Inteligentní režim Wall-Mount Sound se postará o ideální reprodukci zvuku a široké zvukové pole v případě zavěšení na stěnu.

Cena: 6999 Kč.

Panasonic SC-UA3E

sc-ua3e Mezi hlavní přednosti audiosystému patří jeho mobilita. Díky jedinečnému držadlu na předním panelu se lehce přenáší, aniž by docházelo k rušení zvuku z reproduktorů. Stává se tak ideálním společníkem pro každý mejdan či grilovačku s přáteli. Díky aplikaci Panasonic MAX JUKE můžete jednoduše přehrávat hudbu z Vašeho smartphonu. Svým tvarem připomíná boombox jak ze starých amerických filmů, design je však velmi stylový.

Cena: 6999 Kč.

Panasonic SC-PMX152

sc-pmx152 Nejmodernější komponenty v kombinaci s třícestným systémem reproduktorů umožňují ten nejpoctivější poslech. Výškový reproduktor supersonic přehrává zvuk v ultra vysoké frekvenci 100 kHz, která je běžně používaná ve vysokém rozlišení. Spolehlivě tak přehraje i ten nejmenší z detailů. Stylová povrchová úprava v černém lesku dělá SC-PMX152 skvělým estetickým doplňkem do každé moderní domácnosti.

Cena: 14 999 Kč.

Panasonic SC-PMX82

sc-pmx82 Vysoká kvalita zvukových součástí, digitální zesilovač LincsD-Amp či třípásmový výškový reproduktor typu silk dome se starají o dynamické a precizní přehrávání z jakéhokoliv zdroje. Při přehrávání přes USB pak využívá jedinečný převodník DAC, díky němuž uslyšíte všechny detaily a bohatý zvuk dnešních formátů s vysokým rozlišením.

Cena: 7499 Kč

Panasonic RP-NJ300

rp-nj300 Zapomeňte na zamotané kabely! Stylová sluchátka v bezdrátovém provedení Vám přinášejí skvělý zvuk prostřednictvím Bluetooth. O plné basy a křišťálově čisté výšky se postará 9mm reproduktor. Díky spolehlivé rychlonabíjecí baterii vydrží až přes čtyři hodiny nepřetržitého přehrávání. Jsou perfektním společníkem na cesty, do práce i školy.

Cena: 1349 Kč

Panasonic RP-HC800

rp-hc800 Špičková sluchátka s otočným mechanismem nezaujmou pouze moderním vzhledem, ale hlavně perfektním zvukem. Zvuková kvalita se silnými basy je velmi vysoká díky 40mm měničům. Polstrované nášivky a technologie aktivního potlačení šumu Vám dopřejí nerušený poslech okolním světem i v těch nejhlučnějších podmínkách.

Cena: 4999 Kč.

Panasonic RP-HD6

rp-hd6 Navzdory svému kompaktnímu a lehkému provedení dokážou sluchátka HD6M reprodukovat zvuk s vysokým rozlišením. O to se stará 40mm HD reproduktor a ručně vybírané vysoce kvalitní audio části. HD6 přináší i ty nejjemnější detaily jednotlivých nástrojů a neuvěřitelně vysokou kvalitu, ať si užíváte poslech vaší oblíbené hudby doma či venku.

Cena: 2699 Kč.

Panasonic RP-BTD10

rp-btd10 Bezdrátová sluchátka BTD10 generují skutečně dynamické basy a kodek aptX, kterým jsou vybaveny, je zárukou, že si svou hudbu vychutnáte s minimálním zkreslením. Disponují lithium-iontovou baterií, která zaručuje až 30 hodin poslechu. Dodávaný kabel pak umožní používat sluchátka i po vybití baterie. Funkce NFC umožňuje jedním dotykem propojení s Vaším smartphonem. Na krytu náušníků jsou snadno použitelná tlačítka Convex. Sluchátka si tak nemusíte sundávat pokaždé, když chcete zvolit některou z ovládacích funkcí.

Cena: 2699 Kč.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud