Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Jak sledovat online semifinále MS v hokeji 2024? Česko vyzve Švédsko

Jakub Fišer 25.05.2024
Zdroj: se svolením Českého svazu ledního hokeje

Vyřazovací fáze, tedy tzv. play-off, hokejového turnaje v České republice postupuje ladně dál. Mezi nejlepší čtyři týmy se během čtvrtečního finále propracovalo Švýcarsko, Švédsko, Kanada a Česko. Již v sobotu po obědě vyzveme v prvním semifinále Švédy. Jak tento zápas sledovat online a zdarma?

Kapitoly článku

Jak sledovat? Živě a zdarma

Jako i předtím, tou první možností je pochopitelně televizní obrazovka. Česká televize vysílala všechny dosavadní zápasy na turnaji, tedy i klání českého týmu, na televizních obrazovkách na kanále ČT Sport, popřípadě v rámci internetového iVysílání na kanále ČT Sport Plus.

Pakliže nemáte k dispozici moc velký objem mobilních dat, možná využijete raději textový přepis. Pro ten se nejlépe hodí česká aplikace Livesport, doporučíme však i oficiální aplikaci IIHF nebo web specializující se na psané komentování sportovních události – Onlajny.cz.

Mohlo by vás zajímat

Sledování ze zahraničí

Je velmi pravděpodobné, že tento exponovaný zápas budou chtít sledovat i diváci, kteří se právě nachází mimo Českou republiku – ať už pracovně, anebo třeba na dovolené. Ale pozor, iVysílání České televize nefunguje mimo Česko.

Využít můžete bezplatnou webovou stránku ZivePrenosy.cz, která umožňuje sledovat prakticky jakýkoliv sportovní zápas zdarma a v prohlížeči. Musíte však počítat s horší kvalitou a častokrát nesrozumitelným komentářem. Anebo můžete využít bezplatné nástroje VPN, které mohou vaši internetovou lokaci přesměrovat kamkoliv jinam.

Zdroj: Český Hokej / YouTube

S fanoušky na náměstí

Příjemnou zprávu přinesl pražský magistrát v pondělí pro všechny hokejové fanoušky. Radní schválili vyhlášku o nasazení velkoplošných obrazovek na Staroměstské náměstí v Praze. Pokud tedy budete chtít trávit čas s dalšími fanoušky, můžete zápasy semifinále, o bronz a finále sledovat živě a zdarma na historickém náměstí v centru Prahy.

Stejnou možnost mají diváci v několika hospodách a restauracích napříč městy, anebo v oficiální fanzóně hned pár kroků od O2 areny, kde se zbytek turnaje bude hrát. Zápas Česko vs. Švédsko se odehraje v sobotu ve 14:20. Finálové klání a zapas o bronz se bude hrát v neděli.

Zdroj: Novinky, iVysílání ČT, IIHF


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud