Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kdy budou AirPody bezdrátově nabíjitelné?

redakce 04.12.2018

Když ani rok po oznámení bezdrátové nabíjecí podložky AirPower je o ní zatím ticho po pěšině a na oficiálních stránkách Applu najdeme u AirPodů přiložený obrázek s komentářem, že podložka zatím není dostupná, zbývá ptát se, kdy se objeví na trhu bezdrátová sluchátka AirPod s podporou bezdrátového nabíjení?

CTA SmartBrief cituje jednoho z nejlepších analytiků na Apple, Ming-Chi Kua, AirPody s podporou bezdrátového nabíjení by měly dorazit v prvním čtvrtletí roku 2019. Konstatuje též, že nový model sluchátek by mohl přinést spoustu novinek a dorazit s nejnovějším Bluetooth spec (pravděpodobně Bluetooth 5.0), možná i s novým čip W-série.

Změnit by se rovněž mohly i náušníky a nové vnitřní součásti, které budou dražší, řekl Kuo, i když neřekl, zda by to mohlo zvýšit i ceny AirPodů. Pozoruhodně se také nezmínil o nabíjecí podložce AirPower, která byla původně určena k nabíjení tandemu iPhonu s novými AirPody. Nevylučuje jeho debut, ale technické problémy, které sužují AirPower, by mohly mít samozřejmě i vylepšené AirPody.

Možná budeme muset ještě chvíli počkat na podstatnější aktualizaci AirPodů. Kuo řekl, že se objeví „zcela nový vzhled“, ale ne dříve než na začátku roku 2020. Přitom ale neuvedl zdroje, odkud čerpal. Dřívější fámy poukazují na to, že Apple pracuje na AirPodech odolných proti vodě, kterých výroba by měla být zahájena nejdříve v roce 2019, ale není jisté, zda to je to to samé, na co Kuo odkazuje.

Ať se stane cokoliv, budete muset ještě nějakou dobu žít s již existujícími zvukovými ušními dudlíky Apple.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud