Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kolekce Fantasy myší od Logitechu

redakce 01.09.2010

Společnost Logitech se rozhodla oživit nastávající podzim nově představenou kolekcí Logitech Fantasy Collection, která obsahuje několik různých pestrobarevných a vzorovaných myší. Na stránkách Logitechu je najdete pod označením M305 a M310.

Myši M305 a M310 jsou určeny jak pro praváky, tak pro leváky, k počítači se připojují pomocí USB Nano receiveru a jsou poháněny jednou tužkovou baterií typu AA. Série myší Fantasy Collection se vyznačuje pestrou směsicí barev a vzorů, které roznítí a uvolní vaši představivost. Patří sem například vzory Dark Fleur (Tmavá lilie), Blue Swirl (Modrý vír) nebo Pink Balance (Růžová rovnováha). Dark Fleur vyvolává dojem pohnutí a melancholie, která vašemu počítači dodá tajemnou eleganci díky spletitým vzorům s ornamenty. Blue Swirl je vybídkou k tomu, aby se člověk nechal unášet fantazií. Asymetrické překrývající se kruhy jako na klidné hladině rybníka, na niž dopadla jediná kapka vody, vás strhnou do svého víru. Pink Balance je vzor inspirovaný pohybem cirkusové artistky po laně vysoko nad přihlížejícími diváky. Tento hravý vzor je navržen tak, aby každému počítači dodal veselé a smělé vzezření. K barvám v kolekci myší Fantasy patří mimo jiných odstínů karmínově rudá, růžová, modrá a jemně fialová.  Více informací o dostupných barvách a vzorech najdete na stránkách http://www.logitech.com/en-roeu.

Všechny myši se budou prodávat za jednotnou cenu pouze 840 Kč. Nové vzory jsou v obchodech i na internetu k dispozici od začátku září. Více informací najdete na stránkách www.logitech.com.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud