Menu

EIZO FlexScan EV2781: nejnovější přírůstek v segmentu kancelářských monitorů

26.08.2022 15:20 | Komerční sdělení
AD
EIZO FlexScan EV2781: nejnovější přírůstek v segmentu kancelářských monitorů

Výrobce EIZO představuje 27palcový monitor IPS, který díky připojení USB-C a kvalitě obrazu má ambice zvýšit produktivitu na každém pracovišti.

Monitor s rozlišením WQHD 2 560 x 1 440 pixelů nabízí 1,8krát více obrazových bodů než běžné displeje s rozlišením Full HD. Usnadňuje to práci s více okny i používání náročných aplikací s rozsáhlými panely nástrojů.

Moderní rozhraní USB-C přenáší současně jak obraz nebo zvuk, tak také USB data pro řízení obrazového nastavení nebo pro možnost připojení dalších USB periferií do monitorového USB hubu. Monitor navíc poskytuje napájení s výkonem až 70W pro koncová zařízení, jakými jsou např. laptopy nebo jiné pracovní stanice.

Dalšími rozšiřujícími porty pro připojení monitoru jsou DisplayPort případně HDMI rozhraní a čtyři navazující porty USB.

flexscan

| Zdroj: EIZO

Monitor se hodí i do prostředí, kde se používá více počítačů. Režim Picture-by-Picture zde v případě potřeby umožňuje současné zobrazení dvou zdrojů signálu a zjednodušuje tak například přepínání mezi pracovním a soukromým počítačem v domácí kanceláři.

Nastavitelný stojan zajišťuje vysokou ergonomii. Monitor lze otáčet a flexibilně nastavovat jeho výšku, sklon a natočení podle osobních potřeb. Spolu s automatickou regulací jasu Auto EcoView, účinnou antireflexní vrstvou, displejem bez blikání a optimalizovanými režimy obrazu je šetrný k očím i při dlouhodobém používání a pomáhá předcházet bolesti zad a páteře.

Monitor EV2781 je dostupný u specializovaných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 16 790 Kč včetně DPH.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení