Menu

Herní vybavení vhodné pro každého hráče

21.12.2021 10:03 | Komerční sdělení
Herní vybavení vhodné pro každého hráče

Buďte mistři na trati díky novému volant od Thrustmaster v kombinaci se sluchátky Turtle Beach. Kvalitní dílenské zpracování jde ruku v ruce s nejnovějšími technologiemi, díky kterým si hraní užijete na maximum.

Thrustmaster T248 – to pravé pro správného závodníka

ms110-uk-01

Zcela nový volant, který v balení ukrývá kromě samotného volantu také pedály T3PM u kterých lze nastavit až čtyři režimy tlaku na centrálním pedálu. Samotný volant disponuje LED displejem, možností měnit sílu Force Feedback přímo při hraní a díky H.E.A.R.T technologii s volantem vyberete každou zatáčku. Thrustmaster T248 je kompatibilní s PS5, PS4 a PC.

Cena: 8 990,- Kč
Web:  www.thrustmaster.cz  

Turtle Beach Recon 500 – vychutnejte si prémiový zvuk

recon-500-black-headset-1

Herní sluchátka od společnosti Turtle Beach v sobě ukrývají 60 mm duální měniče díky kterým jsou veškeré zvukové efekty, a nejen ty slyšet v plných detailech. Náušníky z paměťové pěny Vám zajistí pohodlný poslech i po delší dobu a pokud nosíte brýle sluchátka Vám půjdou naproti díky patentovanému systému ProSpecs Glasses Relief System. Sluchátka jsou díky 3,5 mm jacku kompatibilní prakticky s každým zařízením a na výběr máte ze dvou barevných variant.

Cena: 2 199,- Kč
Web:  www.turtlebeach.com

Cooler Master MS110 – ideální set pro herní večery

t248-0

Pokud hledáte vhodnou kombinaci herní klávesnice a myši, již nemusíte. Klávesnice disponuje CZ lokalizací včetně diakritiky přímo z výroby. Nemusíte se tak bát odlepení etiket.  Klávesnice samozřejmě má RGB podsvícení a mem-chanické spínače. Oproti tomu myš dosáhne až na 3 200 DPI a díky optickému senzoru Pixart nikdy neminete svůj cíl.

Cena: 1 299,- Kč
Web:  www.coolermaster.com


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.