Menu

S novou baterií bude váš notebook fungovat stejně skvěle jako dříve

11.01.2017 16:11 | Janovský BD
S novou baterií bude váš notebook fungovat stejně skvěle jako dříve

Zdá se vám, že váš notebook už není tím, čím býval? Projevit se to může různě, tak například zkrácením intervalů mezi jednotlivými dobíjeními. Pokud si těchto problémů všímáte, bude asi pravděpodobně chyba v jeho baterii. Není to rozhodně důvod k nákupu nového počítače. Pokud se jedná skutečně pouze o tuto komplikaci, vyřešíte ji velice jednoduše – zkrátka pořídíte novou baterii.

Při vybírání baterií do notebooků je nutné zohlednit především značku zařízení a modelovou řadu. Co sháníte? Je to snad baterie do notebooku Toshiba, baterie do notebooku Acer, baterie do notebooku Asus nebo třeba baterie do notebooku HP či baterie do notebooku Lenovo? Ve všech případech se jedná o rozšířené přenosné počítače, do kterých není naprosto žádným problémem sehnat novou, náhradní baterii.

Nakupujte z pohodlí vašich domovů

A že nemáte příliš dobré zkušenosti se sortimentem v kamenných prodejnách s výpočetní technikou? Dáváme vám za pravdu – nabídka náhradních dílů je velice často žalostná.

Vy však nemusíte naprosto nikam chodit. Stačí si najít chvilku a sednout k počítači. Ve specializovaném eshopu naleznete opravdu všechno, co k notebookům hledáte. Určitě nesmí chybět ani kvalitní baterie. Pokud byste si ani tak nevěděli rady s výběrem, určitě se nebojte zeptat – zkušený prodejce by vám měl být schopný doporučit to, co je pro vás nejlepší řešení. A kdo ví, třeba vás zaujme i další příslušenství, o které vaši objednávku nakonec rozšíříte.

Základní parametry baterií

Pokud se již rozhodnete pro nákup nové baterie do vašeho notebooku, vyplatí se zajímat o její parametry. Mnohdy máte celou paletu možností. Chcete-li být spokojeni, doporučujeme vybírat baterie s pokud možno co největší kapacitou a všímejte si také hmotnosti článků – nechcete-li, aby byl počítač těžký například na cestách, vyberte si méně hmotnou variantu.  

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Příbuzná témata: