Menu

TCL představila na veletrhu IFA 2022 celosvětově největší televizor Mini LED a další inovace v oblasti chytré domácnosti

04.09.2022 09:40 | Komerční sdělení
AD
TCL představila na veletrhu IFA 2022 celosvětově největší televizor Mini LED a další inovace v oblasti chytré domácnosti

Berlínský veletrh IFA se po pauze způsobené protipandemickými opatřeními opět otevřel návštěvníkům. Své novinky v oblasti spotřební elektroniky zde představuje i firma TCL.

Zajímavostí je celosvětově největší televizor s technologií Mini LED. TV C835 je všestranný 4K Mini LED televizor s vysokou kvalitou obrazu, podpořenou zvukem Dolby Atmos. Návštěvníci se také mohou seznámit s LCD televizorem C735, oceněným "EISA Best Buy", s technologií QLED a vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz, který je ideální pro hráče.

Na stánku společnosti je k vidění i první 98" televizor QLED, TCL 98C735. Obrazovka nabízí vysoký jas, lokální stmívání a kontrast, který zajišťuje špičkovou kvalitu obrazu. Její rychlá odezva s nízkou latencí zajišťuje nerušený zážitek ze sledování i fanouškům rychlých sportů, jako je fotbal, a hráčům počítačových her.

Na stánku firmy je také příležitost poslechnout si kvalitu zvuku soundbaru C935U RAY-DANZ Dolby Atmos, který získal ocenění "EISA Best Buy Soundbar". TCL současně uvádí na trh svou nejnovější vlajkovou loď soundbarů, model TCL X937U s technologií RAY-DANZ.

tcl-ifa-2022

| Zdroj: TCL

V prezentaci nechybí ani vlajková loď 4K Mini LED TV C935 s až 1920 zónami lokálního stmívání a dvoukanálovými reproduktory 2.1, směřujícími nahoru.

V zóně domácího komfortu TCL předvádí novou řadu klimatizací FreshIN. Na rozdíl od běžných modelů, které cirkulují vzduch uvnitř domu, je řada TCL FreshIN vybavena patentovaným systémem přívodu čerstvého vzduchu FreshIN Plus, který jej pomáhá přivádět do interiéru s kapacitou až 60 metrů krychlových za hodinu. Je to díky výkonnému ventilátorovému systému, který zvyšuje hladinu kyslíku a vlhkosti.

Lepší zdraví a pohodu zajišťují také oceňované čističky vzduchu breeva Pro 700P a 400P.

Nové možnosti představují i brýle TCL NXTWEAR Wearable Display, které jsou vybaveny řadou vylepšení. Brýle váží pouhých 75 g a mohou být zajímavou alternativou pro hráče i pracovníky na dálku, kterým nabízejí pocit sledování rozšířené 140" obrazovky na vzdálenost čtyř metrů.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení