Menu

Výjimečná Motorola Ready For platforma udělá ze smartphonu plnohodnotný počítač. Potěší hráče i byznysmeny

04.06.2021 00:00 | Komerční sdělení
Výjimečná Motorola Ready For platforma udělá ze smartphonu plnohodnotný počítač. Potěší hráče i byznysmeny

Chytré telefony Motorola v sobě skrývají širokou nabídku možností pro zábavu i pracovní využití.

Nová platforma Ready For posouvá vše, co váš telefon umí, na ještě vyšší úroveň. Přináší možnost užít si sledování filmů i hraní her na velké obrazovce, pracovat z telefonu jako z počítače a během videohovorů budete mít pocit, že sedíte v té stejné místnosti jako vaši blízcí.

Inovativní platforma Ready For si výborně rozumí s nejvýkonnějším zástupcem řady moto g od Motoroly – smartphonem moto g100. Díky procesoru Qualcomm Snapdragon 870 5G, který moto g100 pohání, je telefon jako stvořený jak pro každodenní pracovní nasazení, tak pro hraní akčních her.

Stvořená pro práci i zábavu

Nová platforma Ready For od společnosti Motorola snadno promění váš chytrý telefon v plnohodnotný počítač. Stačí k němu připojit počítačový displej nebo jakoukoli jinou obrazovku, Bluetooth® klávesnici a myš a jste na práci připraveni. Díky Ready For budete psát a odesílat e-maily mnohem rychleji, snadněji upravovat fotky a videa a pohodlněji trávit čas na videohovorech s kolegy a klienty. Přepnutí do desktop módu navíc trvá jen pár vteřin.

696a2568-small

Posuňte multitasking na novou úroveň. Přečtěte si textovou zprávu a současně sledujte svůj oblíbený program nebo procházejte dokument a u toho volejte. Díky platformě Ready For můžete využít dvě obrazovky – takže toho zvládnete dvakrát tolik.

A jak se říká – po práci legraci. Rozjeďte všechny své oblíbené hry na jakékoli televizi či monitoru. Díky platformě Ready For se vám bude zdát, že hrajete hru na konzoli. Pro plnohodnotný zážitek ke smartphonu snadno připojíte pomocí Bluetooth® herní ovladač. Při hraní akčních her tak zažijete pořádnou dávku adrenalinu.

S platformou Ready For zkrátka budete „ready for everything“.

Platforma Ready For je kompatibilní s modely motorola edge+ a moto g100.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.