Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Konference Fresh IT: to nejnovější ze světa technologií během jednoho dne

redakce 07.02.2024
Zdroj: Fresh-itkonference.cz

Společnost OKsystem pořádá již poosmé konferenci o nejnovějších trendech v oblasti informačních technologií. V programu nebudou chybět poznatky o rychle se rozvíjejících možnostech umělé inteligence a na své si přijdou i odborníci z oblasti bezpečnosti.

Jarní konference je určena především pro profesionály z IT branže, čemuž odpovídá i výběr řečníků.

Hned na úvod si dovolíme upozornit na příspěvek Tomáše Rosy, předního kryptologa, který byl svého času i aktivním přispěvatelem do našeho časopisu. Ve své řeči se bude mimo jiné věnovat technologickým slabinám jazykových modelů umělé inteligence.

Krádeže dat, osobních informací, přihlašovacích údajů, ale i špehování prostřednictvím webových kamer jsou rizika, na která dnes musí myslet bezesporu každý uživatel. A právě ta budou tématem dalšího příspěvku, ve kterém se posluchači dozvědí o tom, jak fungují infostealery a další špehovací malware. Nebudou chybět informace o tom, jak tato rizika ohrožují děti, které dnes s internetem začínají ve velmi útlém věku.

I přednášky dalších odborníků budou neméně zajímavé. Postihnou nejnovější trendy v oblasti zpracování dat, nasazení umělé inteligence ve firmách, nebo využívání cloudových řešení. S posluchači se podělí o reálné zkušenosti z praxe, které získali například při nasazování Power Apps.

A jak vnímá nasazení a budoucí možné využívání Windows Copilota sám Microsoft? I to se budou posluchači moci dozvědět v rámci programu konference. Mnozí z řečníků disponují oceněním Microsoft Most Valuable Professional, které se jim podařilo získat během jejich odborné praxe. 

Konference se koná dne 21. března 2024 v Konferenčním sále společnosti OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4. Účast je placená.

Přijměte i naše pozvání na jistě zajímavou akci, časopis Chip je mediálním partnerem konference. Je určena všem IT profesionálům, administrátorům, databázovým a síťovým specialistům, či vývojářům. Přednášející na Fresh IT patří mezi přední IT odborníky v České republice.

Více informací najdete na webových stránkách https://www.fresh-itkonference.cz/.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud