Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Konference SuseCon 2017 bude především o zvýšení efektivity

redakce 18.09.2017

SuseCon 2017 se bude konat od 25. do 29. září 2017 v Praze. Do české metropole tato akce zavítá vůbec poprvé od svého založení v roce 2012.

Na konferenci se setkávají koncoví uživatelé s odborníky ze společnosti Suse, jejími partnery a open source komunitou v jedinečném prostředí, kde se mohou ponořit do témat open source technologií a inovací, jež v současné době proměňují způsob fungování firem. Konference představí nejnovější vývoj v softwarově definované infrastruktuře na fundovaných přednáškách o klíčových technologických tématech, jakými jsou infrastruktura jako služba (Infrastructure as a Service – IaaS), platforma jako služba (Platform as a Service – PaaS), kontejner jako služba (Container as a Service – CaaS), virtualizace síťových funkcí (Network Functions Virtualization – NFV), softwarově definovaná úložiště dat a softwarově definované sítě, a současně budou předvedena přední řešení založená na Linuxu, OpenStack a Ceph.

Konference se bude zabývat důležitými a stále více využívanými technologiemi softwarově definovaných infrastruktur, včetně nově vznikajících předních platforem Kubernetes a Cloud Foundry. Společnost SUSE využívá platformu Kubernetes pro řešení CaaS, která umožňují profesionálům IT a DevOps snadněji nasazovat, spravovat a škálovat aplikace a služby založené na kontejnerech. Na konferenci SuseCon bude také představen náhled nového řešení platformy jako služby (PaaS) od společnosti SUSE, které bude postaveno na technologiích Kubernetes a Cloud Foundry.

Na konferenci SuseCon 2017 vystoupí tito hlavní řečníci:

•             Abby Kearns, výkonný ředitel Cloud Foundry Foundation,

•             Kozo Otsuka, CTO, MIS – Central Europe, Fujitsu,

•             Gary Thome, viceprezident a hlavní technolog divize Software-Defined Infrastructure and Cloud Group společnosti Hewlett Packard Enterprise,

•             KY Srinivasan, ředitel pro partnerství divize Enterprise Open Source Group společnosti Microsoft,

•             Stefan Weitland, hlavní vlastník produktu pro SAP Cloud Platform, a Martin Fassunge, hlavní vlastník produktu SAP Cloud Platform Internet of Things, oba ze společnosti SAP,

•             Nils Brauckmann, CEO společnosti SUSE,

•             Michael Miller, prezident divize pro strategii, aliance a marketing ve společnosti SUSE,

•             Thomas Di Giacomo, CTO společnosti SUSE.

Katalog přednášek v rámci konference SuseCon 2017 obsahuje více než 150 prezentací, od praktických, výukových, přes případové studie až po výhledy a přednášky firem, které se budou do hloubky zabývat technologickými inovacemi a budoucností IT infrastruktur. Mezi hlavní přednášky patří:

•             DevOps v každodenním podnikání: SUSE Manager jako platforma pro deployment,

•             Dva roky úspěšného provozu řešení OpenStack v BMW Group: zasvěcené pohledy a zkušenosti,

•             Co bude nového u řešení SUSE Linux Enterprise?

•             Softwarově definované ukládání dat – cesta do budoucnosti,

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud