Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo Legion: nová řada produktů určená pro hráče

Pavel Trousil 19.01.2017

Mezi první produkty z nové řady Lenovo Legion patří notebooky Lenovo Legion Y720 a Y520. Jde o výkonné herní počítače určené jak pro běžné hráče, tak i herní nadšence. 

Notebooky Lenovo Legion jsou vybaveny nejnovější grafikou Nvidia řady 10  s mikroarchitekturou Pascal a nejnovější sedmou generací procesorů až Intel Core i7. Díky až 16GB operační paměti typu DDR4 toho notebooky zvládnou opravdu hodně. Model Lenovo Legion Y720 je dodáván i s rozhraním Thunderbolt 3.

Kromě rychlého zařízení potřebují hráči vidět i ten nejmenší detail. Lenovo Legion Y720 proto přináší hráčům IPS displeje s vysokým rozlišením na antireflexní úpravou. Mohou mít rozlišení až UHD (3840 x 2160). Notebook Lenovo Legion Y720 je také vybaven volitelnou RGB podsvícenou klávesnicí, zatímco model Lenovo Legion Y520 přináší volitelnou červeně podsvícenou klávesnici. Lenovo Legion Y720 je navíc k dispozici s integrovaným přijímačem Xbox One Wireless, který je schopen podporovat až čtyři uživatele najednou.

Lenovo také navrhlo model Legion Y720 na základě systému Dolby Atmos . Tato technologie hráče vtáhne přímo do akce prostřednictvím silného a působivého zvuku. Připojit se k němu mohou i brýle pro virtuální realitu. Herní notebook Legion Y520 bude na našem trhu dostupný od února za cenu od 24 999 Kč a Lenovo Legion Y720 dorazí na náš trh ve druhém čtvrtletí roku 2017 - jeho cena zatím nebyla stanovena.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud