Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo ThinkPad s obří výdrží baterie

redakce 30.06.2017

Představte si notebook, který zvládne nejdelší let na světě na jedno nabití, a ještě mu pár hodin výdrže zbyde. Přesně takový je nový notebook Lenovo ThinkPad X270.

Se dvěma bateriemi a technologií PowerBridge bez problému zvládne až 21 hodin práce nebo nepřetržité zábavy. Navíc je s hmotností 1,3 kg extrémně lehký a přitom mimořádně odolný. Ocení jej především uživatelé, kteří často pracují mimo kancelář a vyžadují výkonné zařízení se stálým připojením.

Notebook Lenovo ThinkPad X270 je určen pro profesionální práci. Sedmá generace procesorů Intel Core i7 notebooku propůjčuje rychlou odezvu umožňující snadné přepínání mezi jednotlivými funkcemi a aplikacemi. Kombinace tohoto výkonu s operačním systémem Windows 10 Pro Signature Edition, grafikou Intel HD 620 a až 16 GB RAM typu DDR4 zajistí plynulou práci i při složitějších operacích. Notebook navíc disponuje SSD diskem s kapacitou až 1 TB, který se postará až o 30 % rychlejší otevírání souborů.

ThinkPad X270 je zkonstruován s důrazem na vysokou odolnost a prošel náročnými armádními testy. Během cestování se o něj bát nemusíte. Díky jeho nízké hmotnosti a tenkému profilu se vejde kamkoliv. Pro větší pohodlí při práci je notebook vybaven ergonomickou klávesnicí.

Starosti si nemusíte dělat ani s internetovým připojením. Jakmile není v dosahu Wi-Fi, využijte možnosti LTE-A (4G). Své dokumenty a aplikace uložené v cloudu tak budete mít prakticky kdykoliv k dispozici. S notebookem ThinkPad X270 jsou vaše data dostatečně zabezpečena, a přitom si ani nemusíte pamatovat své heslo. Díky softwaru Windows Hello a jeho vyspělé biometrické technologii se stačí dotknout snímače otisku prstu a tím se bezpečně přihlásit. Jednoduchá je i samotná správa notebooku, takže upgrady a nastavení systému zvládnou nejen technici, ale i běžní uživatelé.

Notebook Lenovo ThinkPad X270 je na českém trhu dostupný za cenu od 42 790 Kč včetně DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud