Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Levná webkamerka Genius pro videohovory

Pavel Trousil 01.10.2014

Společnost Genius uvedla na trh novou webkameru s vysokým rozlišením Genius FaceCam 2020. Hodí se pro domácí použití i pro konferenční hovory v kancelářích.

Kapitoly článku

genius-facecam-2020-1-nahled

Kamerka Genius FaceCam 2020 byla navržen s ohledem na kvalitu konferenčního hovoru. Klip pro uchycení kamery je konstruován tak, aby se dal snadno a bezpečně připevnit na horní hranu monitoru. Kamera je navíc vybavena prodlouženým ramenem, které umožňuje pohyb kamery nahoru a dolu a tím ji umístit do úrovně očí. V případě, že uživatel chce kameru umístit jinam nežli na monitor, slouží klip zároveň jako stojánek a je možné ho umístit na stůl.

Genius FaceCam 2020 má vestavěný mikrofon a je tedy možné ji použít i s počítači či notebooky které nedisponují vlastním mikrofonem. O obraz při konferenci se stará objektiv s automatickým zaostřením a CMOS čip s rozlišením 2Mpx. Kamera je vybavena funkcí IPM, která předchází neoprávněnému připojování k webové kameře z internetu a její aktivaci. Kamera Genius FaceCam 2020 podporuje všechny operační systémy stejné nebo novější – Windows XP, OS X 10.4.9, nebo Linux Kernel 2.6.21.

Specifikace Genius FaceCam 2020

  • Provedení: Černé
  • Připojení: USB
  • Rozlišení: 2 Mpx
  • Typ sensoru: CMOS
  • Rozměry: 77×69×28 mm
  • Doporučená cena: 350 Kč

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud