Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

LG: Optimus 7 s Windows Phone 7

redakce 11.10.2010

Společnost LG Electronics představuje telefon LG Optimus 7 a LG Optimus 7Q . Dvě zařízení postavená na platformě Windows Phone 7, novém operačním systému společnosti Microsoft.

S oficiálním uvedením Windows Phone 7 byly oficiálně představeny i telefony LG Optimus 7 a LG Optimus 7Q. Oba splňují nejvyší technologické požadavky pro bezproblémový chod nové platformy. Kromě toho nabízí uživatelskou nadstavbu v podobě podpory sdílení multimediálního obsahu přes DLNA, augmentovanou realitu a hlasové ovládání.
LG Optimus 7 podporuje bezdrátové sdílení multimediálního obsahu s dalšími digitálními zařízeními pomocí technologie DLNA. Obrázky zachycené 5MPx fotoaparátem nebo videa natočená v HD rozlišení si tak snadno přehrajete ve vaší televizi. Telefon je vybavený funkcemi jako Intelligent Shot pro bezchybné fotografie a Panoramatic Mode, který zvládne i 360° panoramické snímky. Funkce ScanSearch využívá augmentovanou realitu a propojuje tak svět informačních technologií s reálným obrazem snímaným fotoaparátem. Díky tomu, že je LG Optimus 7 vybaven GPS a digitálním kompasem, doporučí místa k nakupování, restaurace nebo nejbližší banku. Vše přehledně na displeji v kombinaci s reálným okolím, na které se právě díváte. Nechybí ani hlasové ovládání Voice-to-Text. Mluvené slovo převádí LG Optimus 7 pomocí této aplikace na text. Funkci využijete při psaní e-mailů, poznámek nebo třeba k aktualizaci svého statusu na Facebooku nebo Twitteru. Oba telefony LG Optimus 7 a LG Optimus 7Q disponují 3,5“ displejem, vnitřní pamětí 16 GB a baterií s kapacitou 1500 mAh. LG Optimus 7Q je navíc vybaven vysouvací QWERTY klávesnicí. Optimus 7 a Optimus 7Q budou oficiálně uvedeny 21. října 2010 na trhy ve více než 35 zemích.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme