Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Líbí se vám rozhraní Windows 11? Stejné můžete mít i na mobilu

Pavel Trousil 09.02.2023

Ano, najdou se určitě i tací, kterým vyhovuje design systému Windows 11. Bezplatná prémiová aplikace vám zajistí stejný v telefonu s Androidem.

Systém Windows 11 vypadá sám o sobě poměrně elegantně. Ti, kteří se chtějí dívat na moderní design nejen na počítači, ale i na svém mobilním telefonu, mají štěstí: Google v současné době rozdává prémiový launcher Win 11 Launcher Pro, který přemění Android na Windows 11.

 screenshot-20230206-133505-win-11-launcher-pro-nahled

Stejné rozraní jako na počítači s Windows 11 můžete mít i na smartphonu. Zajistí to launcher Win 11 Launcher Pro. | Zdroj: rozhraní nástroje Win 11 Launcher Pro pro Android.

Telefony se systémem Android se vyrábějí v mnoha velikostech, tvarech a barvách, ale operační systém vypadá obvykle podobně - až na různé ikony a nabídky. To je dobře, protože se vždy rychle zorientujete.

Co takhle změnit prostředí na domovské obrazovce? Díky skvělému nástroji Win 11 Launcher Pro můžete nyní získat moderní design systému Windows 11 v telefonu se systémem Android. Aplikace běžně stojí necelé tři eura a na krátkou dobu je k dispozici zdarma! To se může samozřejmě rychle změnit.

Po instalaci aplikace Win 11 Launcher Pro bude úvodní obrazovka systému Android vypadat jako klasická plocha systému Windows. To znamená, že ke spouštění aplikací a otevírání složek můžete používat skutečnou nabídku Start.

K dispozici je také hlavní panel s praktickými ikonami. Pokud se vám plocha zdá příliš přeplněná, můžete také provést některé úpravy v mnoha dostupných nastaveních. Na výběr jsou různá témata a tapety, ale ikony na ploše můžete deaktivovat i sami. Pomocí widgetů pro vyhledávání Google, hodiny, stav baterie, úložný prostor a paměť RAM si můžete launcher přizpůsobit.

Zdroj: Win 11 Launcher


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud