Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Loewe bild 7 – televizor tenký 7 mm

Pavel Trousil 06.10.2016

Společnost BaSys představila poprvé v České republice luxusní televizor Loewe bild 7. Vlajková loď německého výrobce Loewe s OLED displejem tenkým pouhých 7 mm a zajímavým designem vstupuje na náš trh. 

Firma BaSys, distributor produktů Loewe pro ČR, představila v designovém showroomu PopUp luxusní Ultra HD televizor Loewe s označením bild 7. Při jeho návrhu a výrobě byly použity nové technologie a kvalitní materiály. Jde o první televizor Loewe s OLED displejem a aktuálně se zařazuje na pomyslný vrchol nabídky.

Bild 7 je televizorem, který si i při úhlopříčce 65“ (tedy přibližně 165 cm) zachovává tloušťku displeje pouhých 7 mm – podobnou, jakou mají nejtenčí mobilní telefony. Design je minimalistický - ve vypnutém stavu je vidět pouze obrazovka s tenkým rámečkem. Po zapnutí se však displej vysune nahoru a odhalí výkonný zvukový systém. S vypnutím přístroje se vše vrátí do výchozího stavu.

loewe-bild-7-pr-20-cmyk-nahled

Použitý OLED displej umožnil odstranit obecný neduh všech LCD obrazovek, kterým je podsvícení displeje a nemožnost zobrazit skutečně temnou černou barvu, která je pro kvalitu obrazu klíčová. Stejně důležitým faktorem, jako je kvalita displeje, je u každého televizoru elektronika, která zpracovává vstupní signál. V přístroji bild 7 je poprvé použita vlastní technologie – Loewe Vantavision. Ta podle výrobce zajišťuje plynulý a ostrý obraz i v rychlých scénách.

V kombinaci s aplikací Loewe tv2move umožňuje televizor bild 7 přenášet obraz v rámci dosahu domácí bezdrátové sítě do tabletu. Tato možnost přijde vhod například při rozdílných preferencích jednotlivých členů domácnosti. Díky tomu, že televizor obsahuje každý tuner zdvojený, můžete totiž jeden televizní kanál sledovat na obrazovce televizoru a druhý přenášet na displej tabletu. Všechny funkce televizoru lze kromě tradičního způsobu ovládat také pomocí druhé mobilní aplikace – Loewe Smart Assist. Nejnáročnějším uživatelům je od dnešního dne k dispozici také bezdrátový zvukový systém nejvyšší akustické kvality speciálně designovaný pro řadu televizorů bild 7, který nese označení Loewe klang 5.

loewe-bild-7-pr-01-cmyk-nahled

Nové televizory Loewe bild 7 lze od dnešního dne objednávat v úhlopříčkách 55” a 65”. Součástí standardní dodávky je držák pro pevnou instalaci na zeď. K televizoru lze doobjednat také Smart Cover Bild, který vizuálně sladí zadní část televizoru s barvou i materiálem krytu zvukového systému. Vybírat lze ze dvou barevných provedení - Graphite Grey a Light Grey.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud