Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Moto Z2 Play a doplňky Moto Mods

redakce 19.10.2017

Od loňského uvedení umožnila rodina smartphonů Moto Z s doplňky Moto Mods uživatelům využívat chytré telefony zcela novým způsobem.

Od přehrávání videí s až 70palcovým obrazem až po přeměnu telefonu na fotoaparát s 10násobným optickým přiblížením, doplňky Moto Mods nabízí mimořádné mobilní inovace. Rodina Moto Mods se nyní rozšiřuje o další modely. Nová generace produktů přináší uživatelům další způsoby, jak přeměnit jejich smartphone.

Moto Z2 Play: tenčí, lehčí a rychlejší

S tenčím a lehčím designem a vyšším výkonem přináší druhá generace smarphonu Moto Z2 Play všechny důležité vlastnosti chytrého telefonu spolu s modularitou Moto Mods. Celokovová konstrukce mu propůjčuje hezký vzhled, ale také odolnost. O ostrý obraz se stará 5,5palcový Full HD Super AMOLED displej. S výkonným 2,2GHz osmijádrovým procesorem a až 30hodinovou výdrží na baterii bude mít smartphone dostatek energie nejméně na celý den. A pokud zapomenete telefon přes noc nabít, stačí jej připojit k nabíječce a za 15 minut už máte energii na osm hodin používání.

Díky kombinaci automatického ostření s technologií duálního pixelového ostření získáte s telefonem Moto Z2 Play jasnější a ostřejší snímky i při nízkém osvětlení. Nová generace laserového automatického ostření zvýšila dosah až na pět metrů, takže můžete zaměřit třeba i trojnásobně vzdálené objekty ve velmi tmavém prostředí. Spolu s 5Mpx předním fotoaparátem a dvojbarevným bleskem budete vypadat skvěle na všech snímcích ve dne i v noci.

Moto Z2 Play přináší také softwarové doplňky Moto Akce. Funkce Noční Displej večer automaticky nastaví měkčí tón podsvícení displeje. Nové povely ve funkci Moto Hlas umožní získat přehled o předpovědi počasí nebo událostech v kalendáři a dokážou spustit jakoukoliv aplikaci bez nutnosti telefon odemknout nebo se jej vůbec dotknout. Upravená čtečka otisků prstů umožňuje jednoduchý pohyb mezi okny obrazovky.

Mimořádné vlastnosti telefonu Moto Z2 Play je možné znásobit použitím doplňků Moto Mods.

Moto Mods: rozšiřte možnosti svého telefonu

Doplňky Moto Mods se staly synonymem pro jednoduché rozšíření vlastností chytrého telefonu. Rodina těchto zařízení se nyní rozrůstá o další modulární doplňky, které přinášejí ještě více možností, jak jednoduše vylepšit váš smartphone.

S pomocí doplňku GamePad s vestvěnou 1035mA baterií získáte kontrolu nad mobilními hrami, když se smartphone Moto Z změní na herní konzoli.

První verze přídavného reproduktoru JBL SoundBoost pomohla uživatelům rozjet tu pravou zábavu. Druhá generace JBL SoundBoost 2 jim pomůže užívat si party díky mimořádně kvalitnímu zvuku a až desetihodinové výdrži na baterii. Díky vodoodpudivému povrchu zábavu nepřekazí ani rozlité pití. Zařízení je dostupné v červeném, modrém a černém provedení s propracovanější povrchovou úpravou pro lepší držení. Doplněk je navíc kompatibilní s novou aplikací JBL EQ.

Ještě lepší zážitky si užijete také s novou aplikací My JBL SoundBoost 2, která vám umožní nastavit si zvuk externího reproduktoru přesně podle vašich představ. Ať už budete poslouchat hudbu, sledovat filmy nebo živý sportovní přenos, zabudovaný stojánek reproduktoru se postará o ještě lepší zvukový zážitek.

Moto TurboPower Pack může sloužit jako power banka, která smartphonu dodá energii na celý další den používání. Doplněk lze využít i pro rychlé nabití telefonu. Jakmile se Moto TurboPower Pack vybije, stačí ho připojit k nabíječce a za 20 minut jej nabijete na 50 % kapacity. 

Moto Style Shell s bezdrátovým nabíjením můžete telefon Moto Z bezdrátově nabít s pomocí až 10W zdroje.

Cena a dostupnost

Smartphone Moto Z2 Play je dostupný za cenu od 12 499 Kč. Moto GamePad od 2499 Kč. Druhá generace reproduktoru JBL Soundboost 2 od 2999 Kč. Doplněk Moto TurboPower je dostupný za od na 2799 Kč a Moto Style Shell je k od 1199 Kč včetně.

 

 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme