Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejefektivnější řešení vzdálené síťové správy oceněno

redakce 14.05.2019

Nezávislá mezinárodní testovací společnosti Miercom udělila certifikát Miercom Performance Verified službě Netgear Insight Pro.

Tu označila za cenově dostupný multifunkční nástroj nabízející administrátorům snadnou a efektivní vzdálenou správu více klientských účtů současně.

V rámci hodnocení srovnávala společnost Miercom službu Netgear Insight Pro s dalšími dostupnými řešeními na trhu NaaS (Network as a Service). Zaměřovala se přitom na oblasti, které jsou pro administrátory při tvorbě kvalitní a bezpečné firemní síťové infrastruktury důležité. Jednalo se tak například o správu, implementaci, reporting, podporu či celkové náklady.

Služba Insight Pro si získala velmi pozitivní hodnocení již od počátku testování. Důvodem byla její snadná a rychlá implementace do firemní sítě, která trvala pouhých 10 až 15 minut. Jako bezkonkurenční označila společnost Miercom také způsob velmi detailního reportování a správy napříč jednotlivými přihlášenými zařízeními, uživateli a aplikacemi. Prostřednictvím Netgear Insight Pro administrátor získá podrobný přehled o struktuře, umístění a stavu zařízení i o bezdrátových nastaveních zahrnujících např. SSID, šířku pásma, připojení klienta k přístupovým bodům, konfiguraci, VLAN, PoE, stav síťového úložiště i aktualizace firewallu v rámci libovolné sítě. Vysokou úroveň zabezpečení pak zajišťuje dvoufázové ověřování identity při přihlašování se do služby či eliminace nutnosti otevřených portů pro vzdálený přístup k síti.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud