Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejlepší počítačové hry, které by vám mohla manželka zakázat

Jakub Fišer 29.08.2022

Videohry jsou v roce 2022 již polo-oficiálně řazené mezi umění na úrovni filmů nebo knih. To také znamená, že jsou hodnotnější díla, a také díla, která bychom označili spíše za brak. Tam se řadí i erotické videohry, které byste rozhodně neměli hrát před manželkou, přítelkyní či partnerkou. Jaké jsou ty nejzajímavější?

Kapitoly článku

Dead or Alive

Japonská bojovka původně vydaná v roce 1996, která má do letošního roku již šest epizod, poslední vyšla v roce 2019. Jde o arkádové bojovky v asijském stylu. To znamená, že proti sobě většinou stojí dvě spoře oděné ženy či dívky, většinou jen v titěrných plavečkách, které zakrývají to nejnutnější. A někdy mohou bojovat i zcela obnažené postavy.

Příběh Dead or Alive se většinou točí kolem mezilidských vztahů na ostrově, kdesi v Pacifiku. Pokud byste chtěli nejnovější počin studia Tecmo vyzkoušet, doporučujeme aktuálně poslední díl Dead or Alive 6, který je dostupný pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Shower With Your Dad Simulator

Nemusí jít ale nutně pouze o erotiku v pravém slova smyslu, která působí nevhodným dojmem. Ukázkou toho je indie hříčka Shower With Your Dad Simulator z roku 2015. V té se zhostíte role malého chlapce, který se svým otcem navštívil veřejné sprchy. Ve spleti trubek a tmavých dlaždiček se však ztratil a musí najít cestu zpět ke svému otci. A hráč se orientuje skutečně jenom podle barvy kůže a vlasů dalších mužů, kteří využívají sdílených sprch.

| Zdroj: Everdraed / YouTube kanál

Nejen, že je hra vtipná, má i roztomilou bitovou grafiku. Tam ale pozitiva končí. Samotný námět je přinejmenším odpudivý, ale i to, že tvůrci nutí hráče rozeznávat jednotlivé postavy dle barvy kůže a dalších, nepublikovatelných fyzických prvků, je na pováženou.

Subverse

Od nechutných sdílených sprch zpátky do světa obdařených žen a kusého oblečení. Subverse je americké tahové sci-fi RPG, které vyneslo svým tvůrcům slávu na crowdfundingovém serveru Kickstarter. Fascinující je, že za hrou stojí studio FOW, které je známé díky produkci animovaných pornografických filmů.

| Zdroj: Studio FOW / YouTube kanál

Subverse si bere to nejlepší z klasik tahového žánru, jako je Mass Effect nebo X-COM, zároveň ale hru obohacují o nahotu, pohlavní styk a překvapivě i dost humoru a nadsazené komedie. Kromě toho má hráč k dispozici celou řadu mimozemských nahotinek a intergalaktických postelových hrátek. Jaká smůla, že hra byla pro svou obscénnost odstraněná ze Steamu. Zakoupit ji můžete na webu e-shopu GOG.com za 25 eur, tedy asi 615 korun.

Zdroj: Kickstarter, SVG, GOG


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud