Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejrychlejší SD karta od Sony

Pavel Trousil 22.02.2017

Nejrychlejší SD karta na světě s rychlostí zápisu až 299 MB/s je určena především pro fotografování v režimu sériového snímání a pořizování 4K videa s digitálními zrcadlovkami. Jde o katru Sony ze série SF-G.

Kapitoly článku

Společnost Sony rozšířila aktuální řadu svých paměťových karet s vysokým výkonem o ultrarychlý model. Nově představená nejrychlejší SD karta světa, série SF-G, nabídne rychlost zápisu až 299 MB/s, takže přispěje k tomu, aby bylo možné déle fotit v režimu vysokorychlostního sekvenčního snímání ve vysokém rozlišení. Je určena pro fotoaparáty podporující UHS-II.

Tato paměťová karta bude dostupná ve variantách s kapacitou paměti 32 GB, 64 GB nebo 128 GB. Algoritmus vyvinutý společností Sony zabraňuje ztrátě rychlosti zápisu dat i při opakování sekvenčního snímání a přispívá tak k rychlosti sériového snímání.

Další skvělou vlastností této SD karty je ultra vysoká rychlost čtení dosahující až 300 MB/s. Tato karta dokáže rychle přenášet do počítače prostřednictvím čtečky paměťových karet velké objemy dat nebo složky o velké velikosti, a tím pomáhá profesionálům pracovat efektivně.

SD produkty Sony jsou podle výrobce spolehlivé, trvanlivé a nabízejí takové vlastnosti, jako např. vodotěsnost nebo antistatickou ochranu. Díky softwaru File rescue od Sony, který se dá volně stáhnout, můžete obnovit smazané snímky nebo videa, včetně snímků focených do RAW a 4K XAVC-S video souborů.

 

Čtečka paměťových karet pro karty série SF-G

Společnost Sony představuje v návaznosti na sérii karet SF-G také nový model čtečky paměťových karet MRW-S1. Tato kompaktní čtečka paměťových karet nabízí vestavěné rozhraní SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen.1) se standardním portem typu A. Nová řada SD karet SF-G bude v nabídce obchodů od března 2017 a čtečka karet MRW-S1 se do obchodů dostane v dubnu 2017.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud