Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nejzajímavější seriály a filmy na Disney+: největší výběr Star Wars a kreslené orgie

Jakub Fišer 20.06.2022

Od minulého týdne si mohou zákazníci v České republice dopřát novou streamovací platformu – Disney+. Ta nabízí vcelku bohatou zásobu seriálů, filmů i nejrůznějších pořadů, snaživě u svých titulů distribuuje i 4K rozlišení a HDR obraz. Co by vám z nabídky Disney+ nemělo uniknout?

Široké spektrum Star Wars

Jak známo, vydavatelské studio Disney+ vlastní práva na filmovou ságu Star Wars (Hvězdné války), stejně jako práva na všechny její deriváty: videohry, knihy, seriály a další obsah. Předplatitelé Disney+ tak mají k dispozici všech 9 filmových epizod, ale též animované série Klonové války, Rebelové nebo Vadná várka.

Jednou z určitě největších hvězd jsou však spin-off seriály exkluzivní pro Disney+. Myslí se tím hlavně Mandalorian s Pedro Pascalem v hlavní roli, který příští rok přinese třetí řadu, dále Boba Fett: Zákon podsvětí (v angličtině The Book of Boba Fett) a také nejnovější přírůstek do seriálové rodiny Star Wars – Obi-Wan Kenobi pojednávající o životě ikonické mistra Jedi.

Kreslená zábava pro každého

Simpsonovi

Ikonická rodinka Simpsonových | Zdroj: Disney, Matt Groening / Disney+ press kit

Asi by to nebylo Disney, aby na své vlastní streamovací platformě nenabízelo hory animovaného a kresleného obsahu. Hlavní roli zde zastává studio Pixar a jejich oblíbené počiny, jako například kompletní kolekce Příběhu hraček (Toy Story), Doba ledová, Příšerky s.r.o. (doplní je dokonce nový seriál z produkce Disney+) a nebo také novější díla, jako V hlavě, Duše a Luca.

Vaše ratolesti jistě ocení i kompletní sbírku Kačeřích příběhů, stejně jako letité pohádky Popelka, Aladin, Kniha džunglí, Malá mořská víla či Mulan. Odrostlé diváky pro změnu zabaví peprné animáky Griffinovi, Americký táta, Futurama a konečně i naprosto všech 34 řad seriálu Simpsonovi.

Seriály i filmy Marvel

Protože hlavní licence na nové filmy a seriály studia DC Comics drží konkurenční HBO Max, vytasilo se Disney+ se silným kalibrem. V jejich nabídce seriálů a filmů Marvel našly místo takové hity, jako je první trilogie Spider-Man, oba díly Amazing Spider-Man, nové Eternals, Avengers: Endgame, Captain Marvel, ale také temný Moon Knight, Loki a WandaVision. Nejnovější Spider-Man v hlavní roli s Tomem Hollandem chybí kvůli autorským právům.

Zdroj: Autorský text, Disney+, Collider


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud