Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nemáte co hrát na počítači? Duchařská střílečka je zdarma jen do čtvrtka

Jakub Fišer 05.06.2023

Epic Games Store uvolnil další bezplatný titul. Jde o kooperativní akční hru Midnight Ghost Hunt od malého vývojářského studia. Titul je k mání pouze pro počítače s Windows a zdarma si jej můžete vyzvednout jen do čtvrtka.

Kapitoly článku

Pokud rádi holdujete počítačovým hrám, nicméně nyní se nacházíte ve stavu, kdy vlastně nevíte moc co hrát, určitě zamiřte tento týden na Epic Games Store. Americký obchod s digitálními kopiemi her má v akci zdarma titul Midnight Ghost Hunt.

Duchařská kooperativní střílečka

Jedná se o kooperativní akční multiplayer, ve kterém se s partou kamarádů rozdělíte mezi krotitele duchů a samotné přízraky. Cílem krotitelů je pak polapit všechny duchy, cílem duchů naopak vystrašit všechny lidi.

Pokud jste rádi holdovali hrám, jako je Left 4 Dead nebo Payday, zde je onen kooperativní zážitek velmi podobný. Coby duchové připravujete různé pasti a snažíte se krotitele co nejvíce překvapit. V kůži lidských bojovníků pak používáte všemožné zbraně a nástroje, abyste duchy polapili.

Ve hře je obsaženo určitě víc jak 5 rozsáhlých map a velké množství zbraní a také možností, jak duchy polapit – nebo jak naopak pořádně potrápit vaše lidské nepřátele.

| Zdroj: MIDNIGHT GHOST HUNT / YouTube

Hra zdarma jen do čtvrtka

Za hrou stojí vývojáři ze studia Vault Sky Games, vydává ji studio Coffee Stain Publishing, které má na kontě třeba i Goat Simulator. Titul je od března loňského roku ve formě předběžného přístupu a stojí tedy necelých 500 korun.

Nicméně nyní až do čtvrtka 8. června můžete titul získat zdarma v rámci obchodu Epic Games Store. Stačí zamířit na stránku hry a vyzvednout si ji do své knihovny. Pak už vám ji nikdo nesebere. Hra je dostupná pouze pro PC s Windows.

Zdroj: Epic Games Store


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud