Menu

10,1“ odolný tablet Panasonic s Androidem

09.06.2016 12:58 | Pavel Trousil + Přidat komentář
10,1“ odolný tablet Panasonic s Androidem

10,1“ odolný tablet Panasonic s Androidem | foto: CHIP

Nejnovější 10,1“ tablet Toughpad FZ-A2 společnosti Panasonic je je díky plně odolnému provedení s dlouhou životností a flexibilním možnostem vhodným mobilním zařízením například pro autodílny a prodejny vozidel. 

Odolný tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 je nástupcem modelu FZ-A1. Vyznačuje se poměrně lehkým (880 g) a tenkým (16,4 mm) provedením bez ventilátoru a obsahuje nejnovější operační systém Android 6.0 Marshmallow s balíkem Eterprise Security z platformy Android for Work. Model je vybaven novým procesem Intel Atom x5-Z8550 Quad Core (2 MB cache paměti, od 1,44 GHz až do 2,4 GHz) se 4 GB RAM a 32 GB eMMC paměti pro data.

Displej (1920x1200 px) o velikosti 10,1 palců, který se vyznačuje jasem 800 cd/m2, byl navržen pro snadné použití a snadnou viditelnost jak ve venkovních prostorách, tak v interiérech. Multidotykový kapacitní displej může být ovládán rukou, rukavicí nebo pomocí kapacitního stylusu pro účely přesného psaní poznámek či zachycení podpisu, a to i za deště.

Tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 se navíc dodává se sadou volitelných podnikových rozhraní a možnostmi bezdrátového připojení. To umožňuje uzpůsobení zařízení přesně na míru danému podniku. Kromě celé řady podnikových funkcí (1 x USB 3.0 typ A, 1 x USB 3.1 typ C OTG, 1 x HDMI a 1 x Micro SD, GPS) lze zařízení doplnit o volitelnou čtečku čipových karet, čtečku 2D čárových kódů a technologii 4G. Port USB 3.1 typ C OTG pro oboustranné připojení se vyznačuje přenosovou rychlostí až 5 GB/s, nabíjením (až 5 V, 900 mA - USB PD není podporováno) a funkcí USB On-The-Go pro snadné kopírování a přenos souborů mezi zařízeními se systémem Android.

Tablet Panasonic Toughpad FZ-A2 disponuje baterií vhodnou pro uživatelskou výměnu, která má životnost 9 hodin. Pro případ nepřetržitého provozu je možné baterii vyměnit i za chodu. Uživatelům, kteří potřebují mít možnost videokonferencí a fotokopírování dokumentace v terénu, nabízí tablet FZ-A2 přední webkameru s rozlišením Full HD a zadní 8MPx kameru s bleskem. Je také vybaven vestavěnými směrovými mikrofony. Prošel testy pádu z výšky 1,2 m, disponuje stupněm krytí proti průniku prachu a vody IP65 a je schopen provozu při teplotách od -10 do +50 °C*. K zařízení bude také možnost dokoupení dvou dokovacích stanic pro vozy. Bude dostupný od července 2016 za zaváděcí cenu 1 270 Eur. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení