Menu

10“ podnikový tablet s Windows 7

02.01.2012 11:04 | Redakce Chip + Přidat komentář
10“ podnikový tablet s Windows 7

10“ podnikový tablet s Windows 7 | foto: CHIP

Společnost Dell představila desetipalcový tablet Dell Latitude ST určený především firemním zákazníkům. Na rozdíl od jiných tabletů na trhu je vybaven „stolním“ operačním systémem Windows 7.

Tablet Latitude ST  je podle Dellu vhodný pro porady a prezentace a své uplatnění najde i ve zdravotnictví a školní sféře. Díky 3G modulu ho mohou využívat také zaměstnanci v terénu. Díky systému MS Windows 7 mohou uživatelé tohoto tabletu využívat stávající aplikace a nástroje bez nutnosti vývoje pro ryze mobilní platformy.
Dell Latitude ST je vybaven 10,1 palcovým displejem s rozlišením 1280x800 bodů a podporou multidotykových gest. Tablet je standardně dodáván s digitálním perem (stylusem), které lze uschovat v těle tabletu. Zařízení pohání úsporný procesor Intel Atom Z670, 2 GB RAM paměti a je možno jej zakoupit v konfiguraci se SSD diskem s volitelnou kapacitou 64GB nebo 128GB. Samozřejmostí ve výbavě je podpora WiFi včetně integrovaného 3G a GPS modulu. K tabletu je možné díky standardnímu USB portu a operačnímu systému Windows 7 připojit jakékoli příslušenství – flash disk, klávesnici nebo specializované stroje ve výrobních závodech.
Ve standardní výbavě nechybí ani šifrovací TPM (Trusted Platform Module) modul a funkce Windows BitLocker, která v reálném čase šifruje obsah pevného disku.
Tablet Dell Latitude ST je v České republice v prodeji u distributorů za cenu od 16 250 Kč bez DPH včetně dopravy. Vztahuje se na něj tříletá záruka NBD (Next Business Day) s opravou následující pracovní den na místě přímo u zákazníka.

Technické specifikace Dell Latitude ST

  • Displej: 10,1“ displej s podporou multidotykových gest a rozlišením 1280x800 bodů, standardně v balení s digitálním perem (stylus)
  • Konektivita: 3G, GPS modul, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0
  • Porty: čtečka paměťových karet, USB 2.0, HDMI, port připojení dockovací stanice
  • Zabezpečení: Microsoft BitLocker, šifrovací modul TPM 2.1, příprava pro zámky Kensington
  • Multimédia: čelní i zadní kamera pro videokonference
  • Výdrž: až 7 hodin

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení