Menu

100Mega Distibution začíná prodávat PC skříně NZXT

12.11.2014 13:57 | Michal Bareš + Přidat komentář
100Mega Distibution začíná prodávat PC skříně NZXT

100Mega Distibution začíná prodávat PC skříně NZXT | foto: CHIP

Společnost NZXT není v Evropě příliš známá, ale v USA je to třetí největší výrobce počítačových skříní, modulárních zdrojů a vodních chlazení pro CPU a GPU. 100Mega Distribution nyní začíná její výrobky prodávat i u nás.

web-nzxt-nahled 100Mega Distribution má na prodej luxusních výrobků se značkou NZXT výhradní zastoupení. V portfoliu tohoto výrobce najdeme kromě počítačových skříní, určených zejména pro herní sestavy, take systémy vodního chlazení CPU a GPU, modulární zdroje nebo příslušenství v podobě řízených ventilátorů a LED podsvícení. Nejširší skupinou portfolia NZXT jsou počítačové skříně. Zákazník si má možnost vybrat: od jednoduchého vzhledu, přes herní barevný, až po vyšperkovaný „cool“ design. Většina modelů je dodávána v několika barevných variantách nebo s volitelně barevnými doplňky. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení