Menu

11palcová Yoga s Windows 8

25.04.2013 14:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
11palcová Yoga s Windows 8

11palcová Yoga s Windows 8 | foto: CHIP

Uživatelé si nyní mohou vybrat další z konvertibilních zařízení značky Lenovo s displejem překlopitelným o 360° řady IdeaPad Yoga. Nový přírůstek Lenovo IdeaPad Yoga 11S má displej s úhlopříčkou 11“ a systém Windows 8. 11“ verze byla zatím jen s Windows RT.

 

Nová Yoga 11S poháněná procesory 3. generace (až Intel Core i7 ULX), má až 512 GB SSD a operačním systémem Windows 8. To vše ve štíhlém, 1,7 cm tenkém rámu. Celková hmotnost je 1,35 kg. Stejně jako u předchůdce, mohou uživatelé pracovat s Yogou 11S jako s notebookem, nebo mohou displej překlopit úplně dozadu a proměnit ji v tablet. Yogu 11S lze i konvertovat do režimu stojanu nebo stanu pro prezentace či sledování filmů. Je vybaven zvukem Dolby Home Theatre a integrovanou grafikou Intel HD.

 

IdeaPad Yoga 11S má 11,6palcový HD IPS displej, který podporuje vícedotykové ovládání až 10 prsty a je dodávána s funkcí Motion Control, která byla dříve k dispozici pouze u modelu Yoga 13: tato funkce umožňuje uživatelům snímat gesta rukou před webkamerou pro procházení fotografií, videí a dalších dokumentů. IdeaPad Yoga 11S má také stejný, na dotek příjemně pogumovaný barevný povrch jako IdeaPad Yoga 13. Nyní bude k dispozici v stříbrošedé a oranžové barvě. Na našem trhu bude dostupná od června za cenu 14 999 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení