Menu

13“ čtečka PocketBook CAD Reader Flex

02.12.2014 16:13 | Pavel Trousil + Přidat komentář
13“ čtečka PocketBook CAD Reader Flex

13“ čtečka PocketBook CAD Reader Flex | foto: CHIP

PocketBook představil prototyp zařízení PocketBook CAD Reader Flex. Jdeo o high-endové zařízení pro profesionální využití, které bude poprvé představené na konferenci Autodesk University 2014.

cad-reader-flex-render-1-nahled

Novinka je vybavena flexibilním displejem Mobius s technologií E Ink a úhlopříčkou 13,3 palců. Zadní panel tvoří plast. S tloušťkou 6,5 mm je PocketBook CAD Reader Flex rekordmanem mezi čtečkami s technologií E Ink. Díky těmto dvěma vlastnostem PocketBook CAD Reader Flex připomíná běžný list papíru formátu A4.

PocketBook CAD Reader Flex je zařízením pro ty, kdo pracují s množstvím tabulek, složitými grafy a výkresy. Poslouží také pro studium a čtení dokumentace. Flexibilní E Ink displej Mobius je pevnější než jiné verze E Ink displejů, ale přitom si zachovává hlavní výhody této technologie – je šetrný k očím a neodráží žádné odlesky. Rozlišení displeje 1600×1200 px zaručuje skvělou optickou kvalitu a plynulé zoomování.

cad-reader-flex-render-2-nahled

Čtečka je odolná vůči prachu a vlhkosti. Má dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz a 512 MB RAM. Do vnitřní paměti o velikosti 8 GB se uloží tisíce různých dokumentů. Ke komunikaci s dalšími zařízeními slouží zabudovaná Wi-Fi a Bluetooth 4.0. Joystick a mechanické tlačítko pro stránkování na středovém panelu pod displejem zajišťují procházení v menu. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení