Menu

16palcový multimediální notebook

15.04.2010 12:13 | Redakce Chip + Přidat komentář
16palcový multimediální notebook

16palcový multimediální notebook | foto: CHIP

Toshiba Satellite A660 je nejnovější přírůstek do portfolia notebooků značky Toshiba, který je navržen pro zábavu s multimedii. Displej má úhlopříčku 16" (40,6 cm), stylový design a je vybaven multimedii.

16“ displej notebooku Toshiba Satellite A660 doplňují stereo reproduktory Harman Kardon. Nová funkce „Sleep-And-Music“ umožňuje přehrávat hudbu z připojeného přehrávače MP3 souborů i tehdy, když je notebook v režimu spánku nebo je vypnutý.
V určitých konfiguracích se model Satellite A660 dodává s přepisovací Blu-ray mechanikou. Notebook je dále vybaven funkcí Resolution+, což je aplikace, jež v reálném čase převzorkuje obrazový obsah se standardním rozlišením na téměř HD rozlišení a provede jeho barevnou korekci.

Streaming videa – snadný a bezdrátový

Ovladač Toshiba Media Controller pomáhá uživatelům sdílet a streamovat fotografie, videa nebo hudbu mezi připojenými zařízeními s podporou DLNA. Součástí softwarové výbavy notebooku je dále Toshiba Media Controller Plug-in pro webový prohlížeč Internet Explorer umožňující komfortní streamování flashových videí z YouTube na připojený televizor s certifikací DLNA.
Model Satellite A660 je vybaven nedávno ohlášenou technologií Intel Wireless Display, která uživatelům umožňuje bezdrátově streamovat videa a hudbu z notebooku do televizoru vybaveného touto technologií. Bezdrátový přenos obrazu je možné používat souběžně s bezdrátovým WiFi připojením.

Konfigurace

Notebooky řady Satellite A660  jsou vybaveny procesory Intel Core i7 (Quad Core), Intel Core i5, nebo Intel Core i3, až 8 GB DDR3 (1033 MHz), 2,5" diskem s kapacitou až 640 GB. 16“ displej má rozlišení 1366 x 768 bodů a daty ho zásobuje NVIDIA GeForce GT 330M s 1 GB VRAM.
Na notebooku jsou porty 3 x USB 2.0, eSATA/USB combo port s funkcemi USB Sleep-and-Charge a Sleep-and-Music, čtečka paměťových karet Multi-Card Reader, HDMI konektor. Připojit se můžete přes Bluetooth 2.1 + EDR, WLAN (802.11 b/g/n), Intel Wireless Display, nebo gigabitový ethernet. Přijímat můžete i televizní signál přes hybridní TV tuner. Rozměry notebooku jsou 379 mm x 254 mm x 28 mm. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení