Menu

24" LCD monitor s televizí

15.06.2010 11:26 | Redakce Chip + Přidat komentář
24" LCD monitor s televizí

24" LCD monitor s televizí | foto: CHIP

Společnost BenQ představila monitor MK2443, který zobrazuje obraz na displeji s úhlopříčkou dlouhou 23,6 palce (60 cm) a díky TV tuneru pro příjem analogového a pozemního digitálního TV vysílání (DVB-T) poslouží i jako televizor.

Obraz je k dispozici v plném HD rozlišení (1 920 × 1 080 bodů), svítivost displeje výrobce udává na úrovni 300cd/m2, kontrastní poměr činí 1 000 : 1 a dobu odezvy udává výrobce 5 ms. Ve výbavě jsou dva reproduktory o výkonu 5 W. V zadní části přístroje se nachází vstup pro připojení TV antény, pro připojení počítače slouží vstupy DVI a D-Sub. Pestrá je i nabídka videovstupů – videotechniku lze k tomuto modelu připojit pomocí videovstupů pro kompozitní a pro komponentní video, S-Video, SCART a nechybí ani dva videovstupy HDMI. Je zde i port USB pro připojení paměťových médií. Doporučená koncová cena byla stanovena na 6 828 Kč vč. DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení