Menu

32” a 39” TV Sharp za příjemnou cenu

11.04.2013 13:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
32” a 39” TV Sharp za příjemnou cenu

32” a 39” TV Sharp za příjemnou cenu | foto: CHIP

Někteří uživatelé dávají přednost televizorům s rozumnou úhlopříčkou, ale požadují Full HD panel a pokud možno i rozumnou výbavu. Pro ty, kteří se obejdou bez 3D a chtějí značkový televizor za dobrou cenu připravil Sharp novou řadu 32“ a 39“ televizorů LE350. Budou se prodávat v černém a bílém provedení, mají přístup k internetu, umí přehrávat multimediální soubory a mají stát 10 500 Kč, resp. 15 000 Kč.

 

 

 

Malé televizory Sharp řady LE350 jsou vybaveny všemi funkcemi typickými pro modely vyšší třídy. Za rozumnou cenu nabízejí (kromě 3D) vše, co velké a drahé modely. Novinky z řady LE350 obsahují tuner HDTV, DVB-T a DVB-C, nabízejí obraz v kvalitě Full HD s  LED podsvícením a širokým zobrazovacím úhlem (178°). Další užitečné funkce zahrnují přehrávač multimédií, který podporuje DivX HD nebo režim pro úsporu energie Eco-Control. LE350 dále nabízí přístup k  internetovým aplikacím, hrám a obsahu na Aquos Net+ portálu.

Nové televizory Sharp lze ovládat prostřednictvím smartphonu či tabletu s aplikacemi pro operační systém Android a iOS. Uživatelé si také mohou moci nahrát oblíbené programy a filmy z tuneru DVB-T nebo DVB-C na USB externí pevný disk (PVR).

Televizory LE350 jsou vybaveny třemi porty HDMI, dále porty SCART, VGA, Audio OUT, CI+, RS-232C  a dvěma porty pro USB. Vyznačují se tenkým, elegantním designem, který se hodí do každého interiéru. Série LE350 od společnosti Sharp byla právě uvedena do distribuce. Odhadovaná maloobchodní cena pro Sharp LC-32LE350 je 10 500 Kč, pro větší model LC-39LE350 15 000 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení