Menu

3D tisk v kovu

12.09.2018 13:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
3D tisk v kovu

3D tisk v kovu | foto: CHIP

Po technologii LaserJet, InkJet, OfficeJet je tu HP Metal Jet pro 3D tisk v kovu. Podle HP zajistí až 50x vyšší produktivitu výroby kvalitních finálních součástek při výrazně nižší ceně.

Společnost HP na veletrhu International Manufacturing Technology Show (IMTS) v Chicagu představila HP Metal Jet - technologii pro 3D tisk kovu určenou pro velkoobjemovou výrobu funkčních kovových dílů. Oproti jiným metodám 3D tisku nabízí až 50krát vyšší produktivitu  při výrazně nižší ceně.

photo-3-hp-metal-jet-customer-gkn-nahled

HP také spouští službu Metal Jet Production Service. Ta zákazníkům umožní rychle realizovat nové návrhy 3D dílů, vyrábět hotové díly ve velkém objemu a integrovat HP Metal Jet do svých výrobních plánů. 

photo-5-hp-metal-jet-customer-nahled

HP Metal Jet je technologie na bázi „binder jetting“ s přesností na úrovni jednotlivých voxelů. S tiskovou podložkou o rozměrech 430 x 320 x 200 mm, čtyřnásobnou redundancí trysek, dvojnásobným množstvím tiskových lišt a nižším podílem pojiva na celkové umožní HP Metal Jet ve srovnání s jinými řešeními pro 3D tisk kovů vyšší produktivitu i spolehlivost při nízkých pořizovacích i provozních nákladech.

wilo-impeller-hp-metal-jet-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení