Menu

3DEXPO 2016

13.05.2016 14:44 | Pavel Trousil + Přidat komentář
3DEXPO 2016

3DEXPO 2016 | foto: CHIP

V Praze v Letňanech proběhla „největší výstava 3D technologií široko daleko“. Máme pro vás fotografie a informace o produktech z této výstavy a krátké video.

3DEXPO  je největší prodejní výstava stolních 3D tiskáren, 3D skenerů, příslušenství a služeb u nás. Účastníci výstavy se mohli seznámit s novými 3D tiskárnami, mohli navštívit řadu konferencí, nebo se podívat na souboj 3D tiskáren, probíhající přímo na výstavišti. Mohli pohovořit s odborníky z této oblasti a navázat užitečné kontakty. V pondělí také proběhla módní přehlídka, na které byla představena kolekce oděvních doplňků a šperků českých návrhářek a návrhářů vytvořených pomocí 3D tisku.

Do letošního ročníku souboje 3D tiskáren se zapojilo na dvacet tiskáren od téměř všech vystavovatelů. Zúčastnily se FFF/FDM i SLA/DLP tiskárny. Samotný souboj probíhal přímo na stáncích soutěžních týmů. Úkolem tiskáren bylo co nejdříve vytisknout 3D model, který byl k dispozici teprve před začátkem soutěže. Vítězem letošního ročníku byla tiskárna Ultimaker 2 Go týmu 3D Print Station.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení