Menu
CHIP Speedtest

4,7 hvězdiček v Obchodu Play: zábavný simulátor F1 bezplatně ke stažení

09.09.2019 07:00 | Jiří Palyza
4,7 hvězdiček v Obchodu Play: zábavný simulátor F1 bezplatně ke stažení

Google čas od času rozdává dárky. V Obchodu Play si momentálně můžete bezplatně stáhnout velmi populární závodní simulátor "Motorsport Manager 3".

A tak co si nedopřát a nezpříjemnit si povíkendový návrat k pracovním povinnostem trochou dobré zábavy a rozptýlení. Hra je obvykle za 120 Kč a má poměrně silné hodnocení: 4,7. Uprostřed sezóny závodů formule 1 získávají fanoušci motoristických sportů skutečnou špičku pro svůj chytrý mobil. Hra je momentálně k dispozici ke stažení zdarma a běhá na Androidu.

V aplikaci budete vystupovat v roli týmového manažera. Zorganizujete si svůj tým, získáte finance a vyzvete konkurenci, abyste si se svým týmem užili mnoho vítězství. Úspěchy vašich barev F1 máte plně ve svých rukou.

Motorsport Manager 3 – Android App 1.0.5 velmi dobrý
Hra pro Android vám umožní zažít pocity manažera vlastního týmu F1 a provázet jej po cestě k úspěchu. Momentálně je k dispozici zdarma. stáhněte si

Motorsport Manager 3: sami vybudujete a řídíte tým F1

mm3-1

V roli manažera týmu F2 budete mít spoustu povinností, při jejich plnění si ale užijete pořádnou porci zábavy.

Při sestavování týmu začínáte zcela od nuly. Vytvoříte si logo a zvolíte týmovou barvu. Dále budete uzavírat sponzorské smlouvy, abyste mohli generovat měsíční příjmy a postupně tak zvyšovat svůj rozpočet. A pak přijde na řadu nejdůležitější otázka, a to je volba těch nejlepších pilotů. Který z nich vám dá dostatek sebedůvěry a podpory, abyste úspěšně provedli celý tým během sezóny? K tomu potřebujete i zázemí zkušených techniků a dalšího personálu. V Motorsport 3 Manageru nenechte nic náhodě. Pro vlastní závody můžete provést poslední jemné doladění vozu a zvolíte ty nejlepší pneumatiky pro optimální trakci v aktuálních podmínkách počasí.

Vzrušující a zábavná závodní simulace nejen pro uživatele, kterým v žilách koluje benzín

Vysoké hodnocení hry v Obchodu Play není zavádějící. Její koncept je tvořen grafikou, hratelností a napětím. V kategorii her pro smartphone je extrémně rozsáhlá. Patříte-li k fanouškům rychlých závodů, stáhněte si ji dokud je k dispozici bezplatně. Bude vás bavit.

Pozn.: náš příspěvek odráží momentální stav v Obchodu Play, který se může změnit. Prosíme při downloadu se přesvědčte, zda je nabídka bezplatného stažení stále platná.

ANKETA: Hrajete mobilní hry?

47%
53%
Celkem hlasů: 34

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání