Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

4“ displej a výkonnější procesor

09.04.2013 13:55 | Redakce Chip
4“ displej a výkonnější procesor
Společnost ConQuest entertainment prodává již druhý chytrý telefon značky Xtreamer. Xtreamer Aiki 4 má oproti svému předchůdci menší 4“ displej a výkonnější procesor. Jedná o dual SIM telefon s operačním systémem Android 4.0.3.

V telefonu můžete použít dvě SIM karty - můžete mít tedy zároveň pracovní i služební telefonní číslo, nebo jednu kartu můžete používat pro volání a druhou pro data. Vývojářům Xtreamer ponechává otevřený root, takže je možné systém upravovat k obrazu svému. Uvnitř telefonu Aiki 4 tepe dvoujádrový procesor MTK6577 taktovaný na 1,2 GHz a Xtreamer zvládá plynulé přehrávání i Full HD videa. Dostatečnou výdrž zabezpečuje akumulátor s kapacitou 1 600 mAh.

Pro aplikace je připravena interní paměť o kapacitě 4 GB s k dispozici je slot pro microSD karty. Z dalších parametrů lze zmínit přítomnost FM rádia, akcelerometru nebo webové kamery pro video hovory. Pro navigaci a specializovaným webovým službám je připraven GPS modul. Doporučená koncová cena chytrého telefonu Xtreamer Aiki 4 činí 4 990 Kč a zájemci si mohou vybrat mezí černou a bílou barvou.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení