Menu

4“ displej a výkonnější procesor

09.04.2013 13:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
4“ displej a výkonnější procesor

4“ displej a výkonnější procesor | foto: CHIP

Společnost ConQuest entertainment prodává již druhý chytrý telefon značky Xtreamer. Xtreamer Aiki 4 má oproti svému předchůdci menší 4“ displej a výkonnější procesor. Jedná o dual SIM telefon s operačním systémem Android 4.0.3.

V telefonu můžete použít dvě SIM karty - můžete mít tedy zároveň pracovní i služební telefonní číslo, nebo jednu kartu můžete používat pro volání a druhou pro data. Vývojářům Xtreamer ponechává otevřený root, takže je možné systém upravovat k obrazu svému. Uvnitř telefonu Aiki 4 tepe dvoujádrový procesor MTK6577 taktovaný na 1,2 GHz a Xtreamer zvládá plynulé přehrávání i Full HD videa. Dostatečnou výdrž zabezpečuje akumulátor s kapacitou 1 600 mAh.

Pro aplikace je připravena interní paměť o kapacitě 4 GB s k dispozici je slot pro microSD karty. Z dalších parametrů lze zmínit přítomnost FM rádia, akcelerometru nebo webové kamery pro video hovory. Pro navigaci a specializovaným webovým službám je připraven GPS modul. Doporučená koncová cena chytrého telefonu Xtreamer Aiki 4 činí 4 990 Kč a zájemci si mohou vybrat mezí černou a bílou barvou.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení