Menu

4K monitor s technologií Adaptive-Sync

15.02.2016 17:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
4K monitor s technologií Adaptive-Sync

4K monitor s technologií Adaptive-Sync | foto: CHIP

Společnost AOC představila nový 4K UHD monitor U2879VF. Díky rychlé době odezvy 1 ms, podpoře Adaptive-Sync a nízkému input lagu je tento monitor vhodný pro hráče. Monitor je vybaven konektory HDMI 2.0 a DisplayPort 1.2a+. 

Monitor AOC U2879VF přichází s tenkým designem, který kombinuje lesklý rámeček s elegantním stříbrným podstavcem. 28palcový (71,1 cm) TN panel může zobrazit více než 1 miliardu barev (Real 8-bit+FRC). Vzhledem k nabízenému 4K UHD rozlišení (3840 x 2160 bodů) a obrazové kvalitě zaujme uživatele, které baví úprava videí a fotek, ale hodí se i pro každodenní kancelářské práce. Parametry monitoru AOC U2879VF ocení i hráči: podpora Adaptive-Sync (kompatibilní s FreeSync), doba odezvy 1 ms, nízký input lag a 4K rozlišení jim zaručí maximální herní zážitek.

Uživatelé mohou využívat různé vstupy a připojit monitor k řadě jiných zařízení. AOC U2879VF vedle vstupů DisplayPort 1.2a+, DVI a VGA disponuje i rychlým konektorem HDMI 2.0. Tento vstup je rovněž vybaven funkcí MHL, která uživatelům umožňuje zobrazit obsah z jejich smartphonů nebo tabletů na ploše monitoru a zároveň zařízení dobíjet.  Vestavěná funkce Picture by Picture (PBP) umožňuje zobrazit obsah ze dvou vstupních zdrojů zároveň. Díky 4K UHD rozlišení (3840 x 2160 bodů) obě virtuální obrazovky nabízejí vysokou hustotu bodů na palec (138 PPI). Pro zlepšení uživatelova komfortu při používání monitoru je k dispozici technologie Flicker-Free, redukující blikání. Nový model bude k dispozici v březnu 2016 za cenu 10 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení