Menu

4K webkamerka od Logitechu

28.08.2017 10:52 | Pavel Trousil + Přidat komentář
4K webkamerka od Logitechu

4K webkamerka od Logitechu | foto: CHIP

Nový model kamerky s ultra vysokým rozlišením poskytuje video nejvyšší kvality pro ty, kdo chtějí streamovat hry nebo cokoli jiného. Jmenuje se Logitech BRIO 4K STREAM EDITION.

Logitech má v nabídce novou webovou kamerku Logitech BRIO 4K STREAM EDITION s rozlišením Ultra HD - 4K. Podle výrobce umožní vytvářet působivé streamy a můžete s ní živě přenášet hraní her nebo cokoli zajímavého, přičemž zachytí i nejjemnější detaily rysů tváře a poskytne věrné video ve vysokém rozlišení HD 1080p při snímkové frekvenci 60 snímků za sekundu (fps).

Přenášení živého videa se stalo sociálním fenoménem. Hráči stráví dvakrát více času sledováním her než vlastním hraním a živé streamy na serverech Twitch, Youtube a Mixer se pro nynější generaci stávají náhradou tradiční televize. Kamera BRIO 4K STREAM EDITION má rozlišení Ultra HD 4K a vysoký dynamický kontrast (HDR), takže poskytuje čtyřnásobně vyšší rozlišení než dosavadní Full HD, a automaticky se přizpůsobuje změnám v jasu.

Při použití režimu priority snímkové frekvence vytváří kamera Logitech BRIO 4K STREAM EDITION obraz věrný skutečnosti s rychlou snímkovou frekvencí 60 fps v rozlišení 1080p. Kamera je navíc vybavena aplikací ChromaCam od společnosti Personify, která s využitím umělé inteligence neutralizuje, vyhlazuje nebo odstraňuje obrazový šum. Můžete si zúžit úhel záběru na 65 nebo 78 stupňů, nebo použít širší zorné pole 90°.

Kamera Logitech BRIO 4K STREAM EDITION bude k dostání v České republice u vybraných distributorů od září tohoto roku za doporučenou maloobchodní cenu 6 490 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení